Presunúť na hlavný obsah

Veľká hruď, prenikavý pohľad či úsmev. Čo ženy skutočne priťahuje na mužoch?

Sex a vzťahy

Sú veci, ktoré nás odpudzujú a veci, ktorým nevieme odolať. A to už dlhé storočia!

Väčšia postava je základ 

Aj keď sa tento aspekt u mnohých žien mení a ani zďaleka sa nedá povedať, aký typ mužského tela je pre ženy celkovo ideálny, faktom je, že ženy odjakživa priťahovali väčší muži. Neznamená to veľká kopa svalov, chrbát ako letisko či nebodaj nadváha. Pre ženské pohlavie však rozhodne nie je príjemné, keď je ich chlap štíhlejší a chudší než sú ony. 

História nás naučila, že nás, nežnejšie pohlavie, odjakživa priťahujú širšie ramená. Podľa dávnych archetypov totiž na nás pôsobia ako symbol ochrany, otcovstva a rodiny. Laicky povedané, ramená nás stále udržia, podporia, obíjmu, dokážu to, čo tie naše nie. 

Prečítajte si: Pohľad mužov na ženskú krásu: Čo ich priťahuje a čo naopak nevedia vystáť?

Vôňa je základ 

Či už v podobe čistoty, parfému alebo aj zápachu z úst. Nie je nič odpudivejšie než muž, ktorý sa o seba nestará - a nie je to len vidieť, ale aj cítiť. Vôňa dokáže viac, než sa nám na prvýkrát zdá. Podľa nej si totiž človeka zapamätáme, ale zároveň mu dokážeme venovať dlhšiu pozornosť. 

Úsmev a pohoda

Aj keď sú bad boys stále v kurze, jedná sa len o chvíľkový dojem. V skutočnosti žiadna žena netúži po tom, aby mala vedľa seba chlapa, ktorý má problém usmiať sa na ňu či vyjadriť svoje emócie. Byť ostražitým je v poriadku, dokonca je samozrejmé, že mnoho mužov nemá také veľké citové rozpätie ako my ženy. Mať pri sebe skalu, ktorá sa však nevie uvoľniť a ukázať to, ako sa cíti, nie je žiadna výhra. Ak nálepka bad boy trvá dlho, žiadna žena pri takomto mužovi neostane. 

Neprehliadnite: Zlepšite svoj sexuálny život na počkanie: Držte sa pravidla, ktoré funguje

Účes ako alfa a omega

Prieskumy dokázali, že vyše 75% žien považuje pleš za neatraktívnu. Samozrejme, nie je to niečo, za čo muži prirodzene môžu, no je potrebné uvedomiť si, že tak, ako sa o svoju korunu krásy starajú ženy, by mali aj muži. So začínajúcou plešinou sa síce nedá nič robiť, no stále sa dá postarať o čosi lepší vzhľad - a to radšej vyholením hlavy než pestovaním bieleho miesta.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe