Presunúť na hlavný obsah

Meghan Markle si osvojila módny štýl princeznej Diany: Náhoda, alebo sa snaží na matku svojho muža naozaj podobať?

Zahraničné celebrity

Meghan Markle a princezná Diana sú si v určitých veciach skutočne podobné. Dokonca sa Harry mnohokrát vyjadril, že mu jeho žena, pripomína mamu, o ktorú prišiel. Nielen povahové črty, ale aj módny štýl je niečo, v čom sa Meghan necháva inšpirovať.

Komplikovaný vzťah s rodičmi, porovnávanie s inými, či rebelsto: Čo všetko spája Dianu a Meghan Markle?

Riešia to nielen médiá, ale čoraz častejšie to skloňujú aj členovia kráľovskej rodiny. Vyzerá to, že milovaná aj nenávidená Meghan Markle sa snaží v mnohých veciach, podobať na zozsnulú matku svojho muža. Nielenže má veľmi podobný štýl obliekania, volí rovnaké farebné kombinácie, či strihy, nosí Dianine šperky, ale prejavuje sa to aj v jej správaní. 

"Majú množstvo spoločných vlastností a čŕt. Myslím, že aj to je jedným z dôvodov, prečo som sa do nej zamiloval. Je tak krásna, svojská, milujúca, odhodlaná, dobro je pre ňu v živote veľmi podstatné a snaží sa ho okolo seba šíriť. Presne ako moja mama," prezradil Harry pre The Times.

Keď poskytla Meghan s Harrym rozhovor pre Oprah Winfrey, slová, ktoré používala, boli veľmi podobné vyjadrovaniu, aké mala Diana, keď robila kontroverzný rozhovor pre BBC v roku 1995. Vtedy hovorila o Charlesovej nevere, o tom ako sa vo vzťahu a v paláci trápila. Majú podobné gestá, názory aj ich pohľad na samotnú kráľovskú rodinu nachádza prienik. 

Čítajte tiež: Schopnosť urobiť neuskutočniteľné je podstatou života: Princezná Diana v tom mala veľmi jasno

"Meghan bola britskou monarchiou a jej členmi vždy veľmi  fascinovaná. Vždy som mala pocit, že vnútorne túžila  po tom, aby sa stala druhou Dianou," prezradila pre People Ninaki Priddy, jej bývalá dlhoročná priateľka.

Zaujímavosťou napríklad je, že to, že čaká dcérku Lilibet Dianu, oznámila v rovnaký deň ako oznámila svoje druhé tehotenstvo princezná Diana. Veľa vecí robí presne ako mama Harryho. Má totožný pohľad na výchvu detí, užíva si život a nechce sa nechať obmedzovať. Zároveň má krehkú dušu a s negatívnou kritikou, zo strany paláca sa nikdy nevedela poriadne vyrovnať. 

To či sa oblieka rovnako ako princezná z Walesu preto, že je pre ňu Diana inšpiráciou alebo sa chce skutočne na ňu podobovať, ťažko povedať. Jedno je však isté, množstvo čŕt, majú spoločných a zdá sa, že vo viacerých otázkach, by si tieto dve ženy rozumeli, ak by mali možnosť sa stretnúť.

Prečítajte si: Beckhamovci oslávili 22.výročie svadby. Ich vzor nasleduje aj ich mladší syn

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe