Presunúť na hlavný obsah

Sexuálne praktiky, ktoré muži milujú, no nevedia na ne svoje polovičky nahovoriť: Skutočne je to cez, alebo sme len puritánky?

Partnerské vzťahy

Aj vás sa snaží partner prehovoriť na niečo v sexe, čo považujete vy sama niekde ďaleko za čiarou? Na čo nás chlapi nedokážu nahovoriť, no túžia po tom?

Je niečo, po čom váš muž v posteli túži, no vy nie ste ochotná mu to dopriať? Hoci sa to nezdá, z dlhodobého hľadiska to môže byť problém. Práve vtedy sa totiž muži najčastejšie dopúšťajú nevery. Ak dlhšiu domu nie sú naplnené ich predstavy, môže to skĺznuť do roviny, o ktorú nestojí žiadna z nás. Čo považujeme my samé, už niekde za čiarou a pre mužov je to normálne? 

Análny sex na oživenie

"So svojou ženou som už viac ako 7 rokov, no anál je niečo, o čom ona nechce ani len počuť. Skúšal som ju prehovoriť snáď tisíckrát a vždy to skončilo odmietnutím. So svojou bývalkou som to mával pravidelne, takže pre mňa je to nepochopiteľné."

Čítajte tiež: Žena, ktorá dokáže mužovi splniť toto v posteli, bude mať vždy navrch: Robíte to?

"Viem, že aj moji kamoši, to mávajú veľmi často so svojimi partnerkami. Nerozmýšľam nad tým, že by som svoju ženu podviedol, ale fakt to chcem, takže uvidím, ako sa to bude celé vyvíjať." (Leonard, 31)

Dirty talk

"Akože ja by som v posteli chcel praktizovať dirty talk, no moja partnerka nechce o tom ani počuť. Príde jej to vulgárne, neosobné. Pritom mne by stačil len pikantný slovník. Často stačí jediné slovo k tomu, aby sa z nevinnej vety stala veta vzrušujúca." (Dušan, 28)

Sex s dvomi ženami

"Akože ja osobne túžim veľmi po trojke. Pokojne aj s nejakou kamoškou mojej ženy. Dokonca som to manželke navrhol, zamyslela sa nad tým, ale povedala nie. Nejde mi o to spať s inou ženou, to by som mohol mať milenku, ale toto je podľa mňa iný level prežívania celého aktu." (Gabriel, 29)

Neprehliadnite: Ženy v týchto štyroch znameniach najviac milujú sex: Ide im to doslova z očí

Dovolíte v intímnej oblasti mužovi všetko, po čom túži?

spolu hlasovalo 587 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe