Presunúť na hlavný obsah

Ako ľahko zamaskovať väčšie brucho a boky? Tieto kúsky ukryjú všetky nedostatky

Móda

Zabudnite len na klasické oversize modely - aj keď máte väčšie bruško, či širšie boky, môžete si obliecť strihy, ktoré kopírujú vašu siluetu. Len musíte zvoliť správny strih, kombináciu farieb, prípadne kúsky vrstviť.

Klasika, ktorá skrátka vždy funguje

Nie každá z nás sa môže pochváliť ideálnymi mierami 90-60-90. To však nič nemení na fakte, že všetky môžme byť neuveriteľne príťažlivé, sexi a neodolateľné. Len treba vedieť ako na to. Niekedy skrátka stačí jedno. Zamerať sa na detaily a dokážeme vytvoriť wau efekt. Pozrite sa spolu s nami ako ho docieliť, ak je vašou kritickou partiou oblasť pása a bokov. Takto budete vždy vyzerať nádherne.

Á - čkový strih je jednoducho klasika, ktorá nikdy nesklame. Simple, efektívne a naozaj štýlové. Odtieň šiat závisí len na vás. Toto je moment, kedy nemusíte siahať len po zemitých odtieňoch, ale farby majú zelenú. Pokojne si vezmite vzory, geometria aj florálne prvky sú vítane. Fajn je len držať sa dĺžky nad kolená. A to v každom veku. Pri tomto strihu je to skrátka žiadané.

Vyšší pás ako prvok, s ktorým sa treba naučiť pracovať

Zabudnite na formulku, že vyšší pás je len pre ultra štíhle ženy, práve naopak. Ak sa držíte pravidla jedného odtieňa, pokojne môžete siahnuť aj po tejto variante. Za nás je čierna nesmrteľná, takže táto línia je tou, kedy určite vedľa nešliapnete. Navyše vás prirodzne zoštíhli. Doplnky ako opasok sa snažte prispôsobiť odtienu farby vlasov. Vtedy to všetko spolu hrá ideálne. 

Tón v tóne

Model, ktorý pôsobí decente, elegantne, žensky a jedinečne zároveň. All in one tone je nielen hitom tohto leta, ale ide o trend, ktorý si drží priečku populárnosti už pekne dlho. Možno aj preto, že pri ňom veľmi nemusíte vymýšľať. 

Prečítajte si aj: Dior Haute Couture jeseň/zima 2021-2022: Peter Philips navrhol make-up looky s fokusom na oči a modré linky

Skrátka zladíte rovnaké prvky farieb, ktoré vytvoria ideálnu symbiózu a hotovo. Vaše bruško a boky postavíte do úzadia, ak spodný diel zvolíte vo vyššej línii pása. Malý funkčný trik, na nezaplatenie.

Vrstvenie

Vrstvenie je v prípade problematickej partie brucha a bokov skvelou voľbou. Dokonca aj v lete. Vezmite si ľahkú tuniku, ktorú prekryjete jeansovou vestou, či šaty, na ktoré sa rovnaký prvok hodí tiež. Týmto spôsobom dokážete odpútať pozornosť od nedostatku, no zároveň ju upriamite na partie, v ktorých vynikáte a sú vašou prednosťou. 

Inšpirujte sa: Najkrajšie plavky, aké ste mohli vidieť: Leto 2021 ovládli pastelové farby a strihy sexi ako nikdy predtým

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe