Presunúť na hlavný obsah

4 znamenia zverokruhu, ktoré majú najväčšie tendencie vo vzťahu podvádzať

Partnerské vzťahy

Sú síce neuveriteľne príťažliví, väčšinou sa vám pri nich okamžite podlamujú kolená, no verte, že vo vzťahu s nimi byť nechcete. Teda pokiaľ vo výsledku nestojíte o zlomené srdce, určite nie.

Hoci sú vo svojom okolí veľmi obľúbení, majú zmysel pre humor a dokážu očariť takmer každého, majú jednu vlastnosť, ktorá im žiaľ na atraktivite a populárnosti nepridáva. Ľudia narodení v týchto znameniach, majú najväčšie tendencie vo vzťahu podvádzať. Robia to však najmä na začiatku veľmi nenápadne a sofistikovane. Preto je náročné ich hneď odhaliť.

Baran

Barani potrebujú skutočne veľkú dávku vzrušenia a nových dobrodružstiev na to, aby zostali verní a neodišli. Ak sa počiatočná vášeň, túžba a intimita začne dávať do úzadia, prestanú sa o vzťah starať a pracovať na ňom. Nevera je pre nich vlastne tá najjednoduchšia cesta ako sa s niekým rozísť. 

Lev

Toto znamenie je jedno z tých, ktoré miluje pozornosť. Ľudia narodení v znamení Leva, majú veľké ego, páči sa im ak zaujímajú iných a nedajú dopustiť na komplimenty. Tie sú pre nich veľmi podstatné. Potrebujú, aby im vo vzťahu bolo neustále dokazované, akí sú výnimoční, jedineční a potrební. Ak sa to nedeje podľa ich predstáv, skrátka odchádzajú a hľadajú to inde.

Čítajte tiež: Žena, ktorá dokáže mužovi splniť toto v posteli, bude mať vždy navrch: Robíte to?

Bezproblémov, súbežne so vzťahom, v ktorom aktuálne sú. Berú to ako nejaké odbočku a keď majú chuť, opäť sa venujú len svojmu parnerovi. Pre niekoho nepochopiteľné a neakceptovateľné, no im to príde úplne v poriadku.  

Vodnár

Toto je skrátka fakt. Vodnári nepatria práve do kategórie najvernejších znamení. Najhoršiu kombináciu tvoria vo vzťahu s Levmi, či Baranmi. Vtedy sa totiž tieto dvojice podvádzajú vzájomne a v nefungujúcom zväzku všetci zotrvávajú. Dokážu takto fungovať roky. Skrátka si radi užívajú, sú nepredvídateľní, neviete, čo od nich môžete čakať, ani čo si myslia. Navyše stále vyzerajú ako keby sa vznášali niekde v oblakoch, úplne mimo reality.

Škorpión

Ich problémom je, že sa veľmi rýchlo začnú v stabilnom zväzku nudiť. Potrebujú neustále nové podnety, vzrušenie, zbožňujú spoločenský život.

Neprehliadnite: Ženy v týchto štyroch znameniach najviac milujú sex: Ide im to doslova z očí

Preto je pre nich nevera istou formou zábavy. Vnímajú ju ako rozptýlenie a veľmi sa nad jej dôsledkami nezamýšľajú. Robia to však najčastejšie, keď vedia, že daný partner nie je ich osudový, no zároveň nedokážu zo vzťahu len tak vycúvať. 

Máte aj Vy takúto skúsenosť, s danými znameniami?

spolu hlasovalo 262 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe