Presunúť na hlavný obsah

Letné parfumy, ktoré prispejú k vašej atraktivite: Sladké kvetinové vône muži na ženách milujú

Krása

Vône, ktoré vám dodajú sebavedomie a nechajú vyniknúť vašu osobnosť. Novinky vo svete parfumov si získajú vaše čuchové zmysly.

Sebavedomie so silným zmyslom pre sebavyjadrenie

Kvetinovo-drevitá pižmová vôňa vytvorená parfumérkou Amandine Clerc-Marie ze spoločnosti Firmenich, Bottega Veneta Illusione Tonka Solaire For Her, čerpá inšpiráciu z holej, autentickej krásy, ktorá prináša vycibrený minimalizmus a novo definuje modernosť vďaka jednoduchým ingredienciám, ktoré sú symbolom luxusu. Ich nosenie znamená sebavedomie so silným zmyslom pre sebavyjadrenie. Vôňa sa otvára aromatickými tónmi citrónovej esencie a čiernych ríbezlí. V srdci sa rozvonia pomarančový kvet, ktorý osviežujú zelené figové listy. Kompozíciu dopĺňa zmyselný základ prehĺbený olivovým drevom a vzácnym cédrom. Táto kombinácia je jemná, ženská a čistá. 

Inšpirujte sa tiež: Fresh letné účesy. Toto leto sú trendy najmä tieto dva strihy

Útek bez dôvodu, tu a teraz

Všetko to začalo túžbou. Nová vôňa PARIS-ÉDIMBOURG od CHANEL vás prenesie do sveta fantázie a úteku na miesta niekam inam. „Inšpiráciu som čerpal z destinácií, ktoré majú silné väzby na CHANEL. Každá z nich zanechala svoju stopu na vôni,“ prezradil hlavný parfumér Olivier Polge. Óda na sviežosť. Zatiaľ čo všetky vône z LES EAUX DE CHANEL sú ľahké a svieže, napriek tomu je každá iná a to vyvážením citrusov z talianskej Sicílie a Kalábrie, ako aj výberom charakteristických zložiek. 

Asi každý z nás zažil pocti, kedy premýšľal nad útekom a to bez dôvodu, tu a teraz. Vzdušné a preniknuté ľahkosťou nás prenášajú do fantázie niekam inam. Pri mori alebo na vidieku je každá nehybná cesta predovšetkým intímnym zážitkom v srdci našich vlastných emócií.

 

Žena, ktorá žije podľa vlastných pravidiel

Yves Saint Laurent Beauty predstavuje vôňu Libre Eau de Toilette. Libre EDT obsahuje všetko, čo urobilo z Libre Eau de Parfum ikonu. Vôňa je plná žiarivej osviežujúcej zmyselnosti, ktorá je ešte oslnivejšie ako kedykoľvek predtým. Jej nežné zlatorůžové zafarbenie odhaľuje krásu vône v novej verzii legendárneho flakónu Libre. Zloženie kombinuje jemný a čistý akorf bieleho čaju a sviežej levandule Diva a zmyselnosť z pomarančového kvetu.

Oslavuje povahu príťažlivosti a výtvarného umenia

NARCISO eau neroli ambrée oslavuje povahu príťažlivosti a výtvarného umenia Zvádzanie žiarivou novou ženskosťou a sviežou žiarivosťou. Pocta slnku, jeho zmyselnosti a brilantnému svetlu je zachytená v žiarivých kvetinových aspektoch. Evokuje ženskú auru so vzácnou intenzitou a živým teplom. Parfumér Aurélien Guichard zdôrazňuje kvetinový aspekt pomarančového kvetu, aby vytvoril novú, žiarivú kvetinovú vôňu.
Neroli, svieži tón ležiaci medzi kvetinou a citrusom prepožičiava teplú žiarivú energiu, zatiaľ čo bohatá zmes drevitých tónov - cédrového dreva a kašmiránu, dodávajú ďalšiu hĺbku a zmyselnosť.

Utečte do sveta fantázie plnej radosti

Jemne sladká Gucci Flora Gorgeous Gardenia je inšpirovaná japonskými anime a veselá snová scéna je jednou z roztomilostí kawaii, kde viac je viac. Niet divu, že jej tvárou je multiplatinová umelkyňa, skladateľka a priekopníčka Miley Cyrus. Ako autentické zobrazenie svojej generácie pravdivo hovorí o sebavyjadrení, optimizme a autentickosti.

„Vône sú o objavovaní a najmä kvety predstavujú svet nekonečných možností. Z pugetu rôznych kvetín, z takej kytice môže vzísť potešenie k rozmanitosti tónov. V prípade novej vône Gardenia - ktorá je neobvyklý, zmyselná a intenzívna, som chcel vybudovať surrealistický až okúzľujúci svet okolo Miley Cyrus a vytvoriť hravý kontrast medzi touto umelkyňou s rock'n'rollovým duchom a kvetinovým vesmírom,“ Alessandro Michele.

Mohlo by vás zaujímať: Farebná manikúra k plavkám: Trendy odtiene, ktoré sú na leto 2021 v kurze, vás potešia

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe