Presunúť na hlavný obsah

Ako sestry! Michaela Kocianová ukázala svoju maminu. Už je jasné, po kom má silné gény

Slovenské celebrity

Kráčala pre Victoria's Secret, fotila pre módnych velikánov a nepochybne patrí k našim najúspešnejším modelkám. Už podľa tohto popisu je jasné, že ide o Mišu Kocianovú, topmodelku z Elite Bratislava, ktorá na seba priťahuje pozornosť všade, kde príde.

Keď Michaelu prvýkrát objavili scout Saša Jány v nákupnom centre, na prvý pohľad nenápadná tínedžerka neverila, že by práve ona mohla uspieť vo svetovom modelingu. „Myslela som si, že mi na to príliš odstávajú uši,'' zaspomínala si s úsmevom na tvári Michaela pre Feminity a dodala, že úspechu spočiatku neverili ani jej najbližší. Už prvé mesiace však dokázali pravý opak - a hneď po tom, ako Miša vycestovala za hranice, sa objavoval jeden úspech za druhým. 

V roku 2007 sa jej napríklad ako jedinej Slovenke podarilo odprezentovať novú, špeciálnu kolekciu Victoria's Secret - a to rovno na móle anjelikov, kam sa dostane len zopár vyvolených modeliek z celého sveta. 

Dnes má za sebou slovenská modelka závideniahodnú kariéru, ktorá stále pokračuje, hoc iným smerom. Náročnosť prehliadok vymenila skôr za komerčné fotenia a produkciu vlastnej značky. „Najťažšie boli pre mňa osobne Fashion Weeky. Boli to náročné prehliadky, ktoré začali v New Yorku, pokračovali do Londýna, Milána a končili v Paríži. Svojím spôsobom ich považujem za jedny z dôležitých miľníkov mojej kariéry, no dnes si už vážne neviem predstaviť, že by som ich v takomto tempe absolvovala ešte raz,'' uviedla topmodelka a ambasádorka Elite Model Look.

Prečítajte si: Veľké zmeny v prestížnej značke Victoria's Secret: Ako spomína na fashion show jeden z anjelov, Miša Kocianová?

Prirodzenosť na prvom mieste

Pri pohľade na Mišu je každému jasné, že modelka vsadzia na prirodzenosť. Na rozdiel od svetových topmodeliek, ktoré sa snažia svoje nedostatky dotiahnuť do dokonalosti, zvolila Slovenka inú taktiku - a zo svojich slabých stránok spravila svoje prednosti. Aj vďaka tomu sa dnes odlišuje a v kombinácii so správnou skincare rutinou pôsobí stále fresh. 

Michaela sa netají tým, že vďaka vlastnému úsiliu a drinou si dnes žije rozprávkovým životom. Okrem toho, že produkuje spomínanú módnu značku, vlastní niekoľko nehnuteľností a užíva si najmä teraz čaro dovoleniek v rôznych kútoch sveta. 

Práve na poslednú z nich, ktorú momentálne trávi na slnečnej Ibize, zobrala aj svoju mamu. Pri pohľade na ich spoločnú fotografiu je jasné, že črty tváre zdedila práve po nej. Tak isto ako známa slovenská topmodelka, aj jej mamina má výrazné lícne kosti a zároveň mladistvý look, ktorý, zdá sa, v neskoršom veku zdedí aj samotná Michaela.

 

Castingy na nové tváre štartujú už o chvíľu a Michaela Kocianová ako ambasádorka Schwarzkopf Elite Model Look pre SR bude nimi sprevádzať.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe