Presunúť na hlavný obsah

Ste zasnená romantička? Tak toto je ten správny interiér pre vás!

Bývanie

Milujete príbehy Jane Austenovej či Charlotte Brontëovej alebo ste jednoducho len žena, ktorá verí v pravú lásku a rada ,,lieta v oblakoch“? V tomto prípade máme pre vás inšpirácie na bývanie, ktoré vám možno učarujú.

Možno si iní povedia, že je naivné snívať a veriť v pravú lásku, hlavne v súčasnej dobe, kedy ľudia čím ďalej menej komunikujú, uzatvárajú sa do seba, nerešpektujú sa a svoje problémy riešia na sociálnych sieťach. Mať však vieru, že príde človek, s ktorým budete prepojení, či už duševne alebo fyzicky, je naopak odvážne a nemali by ste si to nechať nikým a ničím vziať. Navyše si predstavte, že by ste mali domov, z ktorého by sršala láska. Dámy, inšpirujte sa!

Zaspávajte ako princezná

Priestranná posteľ je výsadou princeznej, takže je to prvý kus nábytku, ktorý by mal zdobiť vašu spálňu. Nebesá nad posteľou sú ako čerešnička na torte. Mäkká voňavá posteľná bielizeň bude zárukou vášho pokojného spánku. Samozrejme, ak si nedáte kávu o ôsmej večer. A to sme ešte nespomenuli, kam uložiť všetko šatstvo. Po vlastnom šatníku, či už v podobe samostatnej izby alebo dostatočne veľkej skrini túži snáď každá druhá žena. Doprajte si ju! Detaily si dolaďte už podľa svojho gusta, ale sviečky vždy potešia.  

Vidiecka obývačka

Vidiecky štýl interiéru má viacero podôb. Závisí to od toho, aký preferujeme. Ak sa však chceme držať závanu romantiky, ideálny je práve francúzsky vidiecky štýl, konkrétne provensálsky. Typické sú preň zdobené skrinky a nábytok, naturálne či pastelové odtiene a jednoduchosť textilných materiálov. Základ takejto obývačky je pohodlná pohovka v svetlých tónoch, ktorú viete doplniť farebnými textíliami, ako sú vankúše či prikrývky. Nosným kúskom je výrazná komoda a stolík s odkladacím priestorom, ktorého nie je nikdy dosť. S doplnkami sa môžete vyhrať, skrz rôzne typy obrazov, rámov s fotkami, hodín a opäť sviečok, ktoré vytvoria príjemnú atmosféru. Výsledný dojem závisí už od vášho vkusu. 

Jedáleň ako z románu

Jej súčasťou musí byť zdobený svetlý nábytok, tak ako aj v obývačke. Priestor viete ozvláštniť výberom rôznych typov stoličiek, čo je typické pre vidiecky štýl. Prestieranie na stôl a všetky ostatné doplnky  volte v príjemných pastelových farbách, ktoré predstavuje napríklad aj kolekcia Romantic desire. Poslednou bodkou na záver bude výrazný luster, ktorý celý priestor rozžiari.

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -