Presunúť na hlavný obsah

Muži z nej šalejú, ona verejne priznáva, že ženy sú jej bližšie: Angelina Jolie prehovorila bez servítky o svojej orientácii

Zahraničné celebrity

Pre mužov je sexsymbolom, no ona nemá problém priznať, že ju priťahujú aj ženy. Herečka a šesťnásobná mama, Angelina Jolie svoju bisexualitu otvorene priznáva.

Je mi jedno ako ma vnímajú iní, ale podstatné je to ako ma vidia moje deti

Herečka,  filmárka a filantropka Angelina Jolie je žena, ktorú buď ľudia milujú, alebo nenávidia. V živote si prešla naozaj mnohými skúškami a náročnými obdobiami, no vždy sa postavila a kráčala ďalej. Aj keď v láske, veľké šťastie nemala, profesne sa jej vždy veľmi dobre darilo a dodnes je na výslní. Má za sebou stovky úspešných filmov a objavila sa v najprestížnejších hollywoodskych snímkach. 

"Mám pocit, že žiaden muž, s ktorým som žila, neustál to, že som bola sebestačná. Že som sa o seba, deti, dokázala postarať a nepotrebovala som pri tom nikoho pri sebe. Podľa mňa úspech ženy sa aj v 21. storočí neodpúšťa. Aspoň ja osobne to tak cítim. Zdá sa mi, že mužské ego je v tomto oveľa silnejšie ako akákoľvek láska. Možno sa mýlim, ale mám s tým také skúsenosti," prezradila pre magazín People.

Prečítajte si: Geissenovci zažívajú slávu aj po rokoch. Od natáčania šou sa takmer nezmenili

Okrem kariéry sa absolútne naplno venuje svojim šiestim deťom, ktoré sú pre ňu všetkým. Netají sa tým, že deťom dáva priestor aby boli sami sebou a podporuje ich vo vlastných rozhodnutiach.

Keď sa jej dcéra rozhodla, že chce byť chlapcom, prvý kto za jej rozhodnutím stál, bola Angie. Nemá problém hovoriť otvorene o tabuizovaných témach. Dokonca aj o vlastnej orientácii. 

Bisexualita je pre ňu prirodzenou

"Je pravda, že vo svojej dvadsiatke som sa bezhlavo zamilovala do ženy. Áno, som bisexuálka a chcem aby ľudia vedeli, že som mala už vtedy pomer so ženou."

Prečítajte si: Ako vyzerať mladšie? Inšpirujte sa starostlivosťou, na ktorú nedá dopustiť JLo, Catherine Zeta-Jones či Sharon Stone

"Pre mňa to bola nádherná a emočná skúsenosť. V minulosti som skrátka ženy zbožňovala a aj som s nimi spávala. Myslím si, že ak chcete uspokojiť ženu a ste ženou, nejako to ide samo," veľmi otvorene priznala pre magazín OK!

Zrejme aj pre toto nemá problém viesť svoje deti akoukoľvek životnou cestou. Podľa Angeliny by sme mali byť sami sebou a nie hrať sa na to, čo očakáva okolie. Vtedy ak robíte veci pre iných, nebudete skutočne šťastní. A od toho chce svoje deti uchrániť. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe