Presunúť na hlavný obsah

Herečka z filmu Štyri svadby a jeden pohreb starne s gráciou: Na filmovom festivale svojím lookom všetkých očarila

Zahraničné celebrity

Nejedna si kedysi priala krásnu tmavú a lesklú hrivu herečky Andie MacDowell známu z filmu Štyri svadby a jeden pohreb. Hoci jej bohatá kučeravá hriva ostala aj po 60-tke, farbe vlasov nechala prirodzený odtieň. Neváhala sa takto ukázať aj na červenom koberci. Prečo?

Herečku známa z filmovej romance Štyri svadby a jeden pohreb s Hughom Grantom, Andie MacDowell, obdivovali mnohé ženy celé desaťročia. Jej bohatú lesklú tmavú záplavu vlasov jej závidela nejedna žena. Takto ju dnes mnohí aj uchovávame  vo svojej pamäti.

Mohlo by vás zaujímať: Čo sa to s ňou stalo? Demi Moore šokovala na najnovšej prehliadke známej značky

S časom sa rozhodla nebojovať a ukázala sa v celej svojej kráse 

Hoci dnes prekročila už prah 60-tky, zachováva si svoj šarm, noblesu aj povestnú iskru. Starnutie však neoklame nikto z nás. 63-ročná herečka a ambasádorka kozmetickej značky L'Oréal Paris sa s časom rozhodla nebojovať za každú cenu. Práve naopak. Ešte v júli tohto roka sa na červenom koberci na filmovom festivale v Cannes, na premiére filmu Anette, predviedla v celej svojej kráse... so svojou povestnou kučeravou hrivou, avšak v inom, striebornom odtieni. Avšak šatách od Prady a neskôr od Versace, bola za divu tak či tak, presvedčte sa sami. 

Pandémia urobila z jej strieborných vlasov jej novú vizitku

Ako sama Andie prehovorila pre magazín Vogue, prirodzený striebristý odtieň vlasov sa na jej hlave začal objavovať počas pandemickej karantény: „Na samom začiatku karantény mi začali vlasy odrastať a moje deti mi povedali, že so šedivými vlasmi vyzerám tiež dobre... Už nejaký čas som sa rozhodovala k tomuto prechodu, pretože som cítila, že je to vhodné pre moju osobnosť, preto, kým som,“ hovorí herečka a dodáva, že jej manažéri z tohto rozhodnutia neboli až takí nadšení, vraj na to nie je správny čas. Na to im Andie odpovedala: „Myslím, že sa mýlite a budem silnejšia, ak sa prijmem taká aká som, kde práve som. Je správny čas, pretože o dva roky budem mať 65. Ak to neurobím teraz, ďalšiu šancu nevyužijem.“ Tak sa stali jej strieborné vlasy jej novou vizitkou. 

Čítajte tiež: Na prahu 60-tky je stále jednou z najkrajších žien: Týmito rituálmi si Sharon Stone dennodenne pomáha

Má pocit, že takto jej to jednoducho vyhovuje 

So starnutím a šedivými vlasmi, ktoré k tomu patria, je herečka vyrovnaná. Znamená to pre ňu aj novú kapitolu jej života a hereckých úloh. Podľa vlastných slov ju nezaujíma, čo na to povie niekto iný. Vraj sa takto cíti príjemne, „nové vlasy“ dodali aj jej tvári celkom iný nádych, je podľa nej výraznejšia a jednoducho má pocit, že jej to takto vyhovuje. 

Inšpiráciu a podporu hľadala na Instagrame u skutočných žien 

Inšpiráciou k tomuto kroku herečke neboli iné slávne filmové hviezdy z brandže, ale ženy na Instagrame, ktoré si vyhľadala: „Pozerala som sa na skutočné ženy, ktoré prechádzali na strieborné vlasy, dokonca mladšie odo mňa, 50-tničky, ktoré sa rozhodli ísť prirodzenou cestou. Videla som ich predtým a potom a páčili sa mi potom. No chápem, že každý má svoj osobný vkus. Toto je ten môj. Sama mám dve staršie sestry a pravdepodobne si budú farbiť vlasy už navždy,“ uzatvára tému svojich strieborných vlasov herečka. 

Neprehliadnite: Známe celebritné krásky kedysi a dnes: Takto vyzerali na začiatku svojej hviezdnej kariéry!

Čo myslíte? Pristane to herečke Andie MacDowell so striebornými vlasmi?

spolu hlasovalo 377 ľudí

Áno
308
Nie
69

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe