Presunúť na hlavný obsah

Existuje len jedna žena, s ktorou muž zažije najlepší sex: Čo pre to musí urobiť?

Sex

Žena, s ktorou to je všetko inak ako s ostatnými.

Muži majú zvyčajne o čosi väčšie portfólio partneriek. Často si, my ženy, o nich myslíme, že ani nevidia rozdiely medzi ženami rôznych typov. Zase až tak by sme ich nepodceňovali. Vidia. Akurát to niekedy nedávajú najavo. Povedzme, že sú gentlemani. 

Čítajte tiež: Tri polohy, ktoré vám zaručia perfektný sex: Takto budú spokojné obe strany

Radi sa pochvália novými objavmi. Vždy to tak bolo aj bude. Nie je na tom nič zlé. V skutočnosti však o žene svojho života nikdy nepovedia detaily. 

O žene, s ktorou zažije najlepší sex nepovie žiadne detaily

Žena, s ktorou zažije najlepší sex je veľakrát aj ženou, s ktorou to myslí vážne, aj keď vám to vyznie ako klišé. Tak to je. Aj to je jeden z dôvodov, prečo pred svojimi známymi o nej a intímnom živote muž nerozpráva. Stráži si ju. Chce ju len pre seba. Nechce sa deliť. Už rozumiete?

Presne tak. Muž, ktorý je celý bez seba v prítomnosti takejto ženy, si necháva veľa tajomstiev pre seba. Dôvod je jednoduchý. Nechce, aby mu ju iní muži prebrali a mali o ňu väčší záujem, ktorý by ho ohrozil. 

Je to žena, po ktorej túžil

Druhým faktom je, že je to žena, po ktorej buď dlhší čas alebo v daný večer túžil. Žena, o ktorú musí javiť záujem on ako muž. 

Dnes je to všetko naopak. Ženy prevzali moc a sú to ony, ktoré lovia chlapov. Mužom tento spôsob vyhovuje. Sú pohodlní a majú si z čoho vyberať. Tak prečo sa namáhať a čakať, že by ich žena nedajbože odmietla. Viete, aká je toto pre muža predstava?

Neprehliadnite: Manželstvo podľa horoskopu: Muži narodení v týchto znameniach patria medzi najstabilnejších

Žena, ktorú zbalí muž, je väčšinou tá pravá. Tieto vzťahy vydržia dlhšie než tie, kde loví žena. Muž sa totiž niekedy nestihne ani zorientovať a zrazu žije v jednom byte s osobou, ktorú vlastne ani nepozná alebo ktorú by si za ženu on sám nevybral.