Presunúť na hlavný obsah

Po pôrode vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým: Alexandra Orviská prezradila tajomstvo sexi kriviek

Slovenské celebrity

Známa moderátorka Alexandra Orviská vyzerá absolútne neskutočne. Má nádherné krivky a to ani náhodou nedrží žiadne diéty. Vďaka čomu sa jej podarilo dosiahnuť postavu snov?

Úlohu dvojnásobnej mamy si maximálne užíva, no nezabúda ani na seba

Dvojnásobná mama, moderátorka a milovníčka módy, Alexandra Orviská, vyzerá absolútne neskutočne. Odkedy sa jej narodil syn, úplne žiari. Vidieť, že úlohu mamy si užíva naplno, jej deti a rodina sú pre ňu všetkým. Okrem toho, že je full time maminou, však stíha aj moderovanie, no nezabúda ani na seba. Po pôrode malého Jonatana sa dostala okamžite do TOP formy a my musíme uznať, že nikdy nevyzerala krajšie. 

"Celý čas, odkedy sa mi narodila Viki som premýšľala, či naozaj dokážu ženy milovať dve deti rovnako. Aj počas tehotenstva, som mala obavu, že to určite nie je možné. Často som túto otázku riešila aj s mojou maminou, ktorá má tiež dve deti a presviedčala ma, že láska sa počtom detí násobí. A mala pravdu. Neskutočne si úlohu dvojmamy užívam a momentálne prežívam nádherné obdobie."

Čítajte viac: Schwarzkopf Elite Model Look 2021 pozná svojich víťazov: Nová generácia modelov, ktorí mieria do sveta!

"S príchodom druhého dieťaťa som si uvedomila, že všetko si viem užiť oveľa viac, ako pri prvom mimi. Asi je to vekom. Možno aj tým, že už viem, že všetko trvá len chvilinku a musím si to užiť naplno. Aj plač, únavu, trampoty, nie len tie úsmevné dni. A je to krásne! Vnáša to do celej situácie oveľa viac pohody."

Keď sa na známu krásku človek pozrie, nechce sa mu veriť, že už je mamou. Napriek tomu, že nedrží žiadne diéty, pokojne si dopraje aj nezdravé jedlá a nemá problém dať si to na čo má chuť aj večer, stále má telo bohyne. Ako sa jej teda podarilo dopracovať k figúre, po akej mnohé ženy len snívajú? 

"Môj jediný recept, ktorý funguje je pohyb. Len pohyb. Veľa pohybu. Ja momentálne 18 hodín denne posilňujem so svojim 10,5 kilovým synom na rukách."

Neprehliadnite: Okúzľujúca Daniela Peštová so synom Yannickom: Dnes je z neho šikovný mladý muž, úspešný vo svete

"A hlavne tiež, nezakazovať si to, na čo máme chuť, lebo potom zjeme ďalších 10 iných, nezmyselných vecí. Radšej jedna tablička čokolády, ako dva balíky kukuričných chlebíkov. To je niečo, čoho sa držím a u mňa to skrátka funguje."

Alexandra nedá na aktívny životný štýl, skrátka dopustiť. Je to alfa a omega, ak chcete mať peknú postavu. Vtedy si človek v jedálničku, môže naozaj dopriať oveľa viac. Tak čo, skúsite to aj vy?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe