Presunúť na hlavný obsah

Ako vyzerať vďaka outfitu mladšie? Tieto jesenné kúsky vám jednoznačne uberú vek a pridajú na atraktivite

Móda

Aj výberom správnych kúskov si dokážete ubrať vek. Treba len vedieť, po akých farbách a strihoch siahnuť, potom to už ide samo. Pozrite sa spolu s nami ako na to.

Jemnosť a ženskosť v jednom

Hoci sa to nezdá, jeseň nám už klope na dvere. A s príchodom chladnejších dní, im je potrebné aj prispôsobiť šatník. Stavte však na kúsky, ktoré sú nielen trendy, ale zároveň dokážu ubrať aj vek.

To čo by vám nielen túto sezónu, v šatníku chýbať nemalo je biely alebo krémový cardigan. Je to univerzálny kúsok, ktorý sa hodí ku všetkému a práve v tejto farbe vás úplne rozžiari.

Hra s odtieňmi, ktorá funguje

Overaly už minulú sezonu ohlásili veľký comeback a doteraz si držia svoje miesto medzi TOP kúskami. Dobre vyzerajú, na bežný deň nimi nič nepokazíte. Ak zvolíte správny strih ku svojej postave, hodia sa naozaj každej žene. Siahnite pri nich po zemitejších odtieňoch, no pokiaľ túžite pôsobiť mladšie, vyvarujte sa čiernej. 

Prečítajte si: Naučte sa využívať kúzlo farieb vo svoj prospech: Červená do života prinesie vášeň, čierna vás ochráni

Práve svetlejšie tóny pridávajú akúsi jemnosť a pôsobíme krehkejšie. Béžová, či svetlohnedá, dokonca dokážu ukryť vrásky, resp. neupriamovať na ne pozornosť, keď máte takúto farbu, v časti pri tvári.

Klasika, ktorá pristane každej žene a dá sa ňou variovať

Kúsok, vďaka ktorému pôsobíme mladšie a štíhlejšie zároveň je určite klasická, pásiková košeľa. Siahnite skôr po voľnejšom strihu a nahraďte ňou sako. Zachováte si síce eleganciu, no jednoznačne si pár rokov takto uberiete. 

Neprehliadnite: Kabáty na chladnejšie letné večery: Nemusí to byť len klasika, stavte na košeľové sako, prešívané vzory či blazer

Držte sa pravidla, že farby a svetlé tóny sú niečo, čo nás robí už na prvý pohľad krajšími a príťažlivejšími. Naozaj sa takto dá vyčarovať mínusový efekt vrámci veku. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe