Presunúť na hlavný obsah

Erotické menu podľa mužov: Sex podľa nálady je to najlepšie, čo nám žena môže dať

Partnerské vzťahy

Mužské fantázie sa od tých ženských mnohokrát líšia. Ako podľa nich vyzerá ideálne menu v tomto smere? Prezradili veľmi otvorene.

So sexom je to v určitom zmysle ako s jedlom. Hoci si v obľúbenej reštaurácii často objednáte to isté, občas máte chuť na niečo výnimočné. No a v posteli to platí mnohokrát rovnako. Zabudnite na stereotyp, hoci je v určitom zmysle fajn, muži potrebujú aj zmenu. Doprajte im sex podľa nálady a situácie a verte, že sa pre nich stanete bohyňou. 

Neprehliadnite: Tri často nesplnené sexuálne fantázie mužov. Ako ich v posteli prekvapiť a dopriať im to, po čom túžia?

Rýchlovky

"Ja nedám dopustiť na rýchlovky. Vrámci spestrenia sexuálneho života mi to vlastne stačí. S rýchlovkami vieš totiž perfektne narábať. Môžeš ich mať vonku, v reštaurácii na wc, v kine, v lese, skrátka kdekoľvek. A baba, ktorá mi na to kývne, ak mám chuť, je pre mňa dokonalá. Takýto sex si totiž dokáže človek užiť úplne inak." (Marek, 25)

Experimentálne milovanie

"Pre mňa je najviac, ak mi žena povie áno, keď mám na to chuť, no ona to cíti rovnako. Vtedy je ten čas na experimenty. To už som pochopil. Dokážeme sa vtedy viac uvoľniť, skúšať nové veci a skôr viem partnerku presvedčiť na niečo, s čím predtým nebola úplne ok. Samozrejme, do ničoho ju nenútim, ale sama mi povedala, že takéto spontánne experimentovanie má svoje obrovské čaro." (Leo, 33)

Prečítajte si: Nepotrebujú ho každý deň: Koľkokrát je optimálny sex pre opačné pohlavie?

Hra s prezliekaním

"Rolové veci sú skvelé. Pre mňa totálne zážitkové. Moja partnerka je našťastie v tomto veľmi aktívna, takže mi to dopraje kedykoľvek mám na to chuť. Je to skvelé okorenenie vzťahu a podľa mňa takéto milovanie má úplne iný rozmer ako štandardné." (Emil, 32)

Sú podľa Vás, muži v sexe náročnejší ako ženy?

spolu hlasovalo 395 ľudí

Áno
234
Nie
161

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe