Presunúť na hlavný obsah

Tri typy mužov, s ktorými zažijete ten najlepší sex: Jeden z nich je doslova návykový

Sex

Téma, ktorú väčšinou rozoberajú muži. Tentokrát sme sa však zaplietli do debaty so ženami. S akými mužmi zažili tú najlepšiu noc?

Každá žena z času na čas zažije nezabudnuteľnú noc s niekým, kto je v porovnaní s inými mužmi niekde úplne inde. Dokonca sa hovorí, že najlepší sex ženy zažijú až vo veku medzi 35-37 rokom. Možno práve preto, že aj muži v podobnom veku už majú skúsenosti a dozrievajú, čo im pridáva na atraktivite ešte viac. S ktorými mužmi teda zažívajú ženy najlepší sex?

Čítajte tiež: Všetci ju chceli do postele, ja som s ňou strávil noc: Ráno ma čakal totálny šok, toto by mi nezávidel žiadny muž

Mocní muži majú sebavedomie

„Páči sa mi, keď si muž ide za svojimi cieľmi a výzvami a je úspešný. Muž, ktorý má istým spôsobom moc, je veľmi príťažlivý a cítim sa pri ňom vážene. No a v posteli sú to práve títo muži, ktorí dokážu zo seba vydať to najlepšie :). Cítiť z nich sebaistotu a ani na sekundu nezaváhajú, nepociťujú hanbu alebo nesmelosť. Nehovoriac o tom, že ich zručnosti sú rovnako dobré ako ich úspechy,“ prezradila realitná maklérka Karolína (27). 

Muži, ktorí sa o seba starajú, si dovolia viac

„Muži, ktorí majú svaly, majú niečo do seba. Nemyslím tým teraz proteínových kráľov alebo niečo podobné, ale skôr prirodzene sa o seba starajúceho muža. Takýto muž pôsobí veľmi vyrovnane a spokojne, no a krásne telo je vždy príťažlivé, čo si budeme hovoriť. Široké ramená a pevný stisk robí zo sexu to, po čom žena túži. Balans medzi vášňou, pritvrdením a nežnosťami je ten najideálnejší spôsob, ako môžete stráviť noc,“ nešetrí chválami na adresu takýchto mužov Martina (29), ktorá sa pohybuje v oblasti salónov krásy.

Neprehliadnite: V akom veku nájdete spriaznenú dušu? Strelci to stihnú celkom skoro, Býk si počká

Muž, ktorého je ťažké získať

„Milujú slobodu a vedia si ju aj patrične užívať. Reč je o mužoch, ktorých je ťažké získať a očakávať vzťah od stretnutia s nimi je tak trochu nereálne. Čím skôr si to v hlave ujasníte, tým viac si môžete s nimi vedieť aspoň užiť si. Noc s takýmto mužom stojí za to zažiť aspoň raz v živote.  Určite neoľutujete,“ vrelo odporúča biznis manažérka Silvia (31).