Presunúť na hlavný obsah

Obrátená francúzska manikúra ako hit jesene: Elegantná a chic zároveň

Krása

Obrátená francúzska manikúra je aktuálne najväčším hitom, ktorý môžete stvojim nechtom dopriať. Navyše sa hodí úplne ku všetkému.

Pre minimalistky aj rebelské duše

Už minulú sezónu klasická francúzska manikúra, hlásila comeback a tento rok je vo veľkom štýle späť, len s malou obmenou. Obrátená francúzska manikúra sa stáva hitom najmä u žien, ktoré sa radia do kategórie minimalistiek. Je totiž nežná, hravá, jemná a elegantná. 

Jej základom je prenesenie typického prúžku pre francúzsku manikúru, smerom k nechtovému lôžku. Ak uprednostňujete skutočne eleganciu a jemnosť, prúžok voľte čo najjemnejší, ideálne v neutrálnych nude tónoch. 

Inšpirujte sa: TOP účesy, ktoré by ste mali spoznať pred cestou ku kaderníkovi: Vyskúšajte jeden z nich

Samozrejme ak chcete predsa len trošku upútať, pokojne siahnite po neóne, či trblietkach. Niekto si dokonca na zvýraznenie dorába farebné špičky. 

Aj extravagantnejšie duše si prídu na svoje. Zdobenie kamienkami sa stáva tiež veľmi obľúbeným a vyzerá naozaj efektne, ak ho robíte s citom. Nezabúdajte, že aj tu platí - menej je viac. Fantázii sa však samozrejme medze nekladú. 

Čítajte tiež: Vitamín C ako elixír mladosti: Toto dokáže s vašou pleťou v priebehu mesiaca

Obľúbené sú aj metalické odtiene, nebojte sa ísť ani do zlatej, striebornej medenej, či tónov ružového zlata. Stále si zachováte eleganciu, no vaše ruky budú neprehliadnuteľné. Tak čo, ktorá verzia je vašim favoritom? 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe