Presunúť na hlavný obsah

To najlepšie z Met Gala 2021: JLo apelovala na tradičné hodnoty, Kardashianka opäť šokovala a ukázal sa aj nový pár

Zahraničné celebrity

Len pred pár dňami sa konala najväčšia udalosť v oblasti módy - a to Met Gala, ktorý má pod záštitou šéfredaktorka Vogue, Anna Wintour. Každoročne sa v priestoroch Metropolitného múzea v New Yorku objavia nielen tie najznámejšie celebrity, ale aj najnovšie róby vplyvných značiek, ktoré sa pretekajú v pompéznosti, nových prvkoch a v neposlednom rade extravagancii.

Kim Kardashian 

Vplyvná podnikateľka a celebrita na seba svojím netradičným outfitom púta pozornosť sveta. Model značky Balenciaga, ktorý navrhol jej manžel Kanye West, jej totiž zakrýval celé telo a tvár. Stalo sa to tak zrejme prvýkrát v histórii tejto udalosti - a zrejme aj každej módnej na svete. Predpokladá sa, že celkový look mal oveľa väčší význam, než šokovať. Po boku najznámejšej Kardashianky sa objavil aj dizajnér značky, ktorý pri vytvorení outfitu s hudobníkom spolupracoval. 

Gigi Hadid 

Jedna z najpopulárnejších modeliek sveta stavila na klasiku - a na Met Gala si tak zvolila nikdy nestarnúcu čiernobielu kombináciu. Užší model šiat značky Prada doplnila čiernými koženými rukavicami. Tie ladili s nápaditou sponou vo vlasoch, ktoré mimochodom kvôli prestížnej udalosti tiež zmenila - a svoju blond hrivu si nechala odfarbiť na ryšavo. Celkový look doplnila mohutnejším náhrdelníkom tej istej značky. 

Rihanna a ASAP Rocky 

Známy pár na seba strhol pozornosť nielen meškaním, ale aj mierne kontroverzným outfitmi, ktoré na udalosti predviedli. Netradičná róba známej speváčky značky Balenciaga, mnohým pripomínala perinu - no faktom je, že ak sa niekomu hodí takýto kúsok, je to práve Rihanna, ktorá je známa tiež ako kráľovná Met Gala. Celý look doplnila luxusnými diamantmi značky Bulgari, ktoré v záplave čiernej vynikli. 

Channing Tatum a Zoe Kravitz

To, čo sa pošuškávalo už niekoľko týždňov, sa práve na módnej akcii ukázala ako pravda. Jeden z najsexi hercov súčasnosti tvorí pár s dcérou známeho hudobníka a zdá sa, že to dvojica už netají. Na Met Gala prišli ruka v ruke a pozornosť nezaujali len pre svoj vzťah, ale ako to už býva, pre výber outfitov. Zatiaľ čo si Channing zvolil klasický smoking z dielne Versace, Zoe siahla po extravagantnejšom kúsku, ktorým zvýraznila svoju krásnu štíhlu postavu. Priesvitný, ligotavý model značky Saint Laurent bol navrhnutý dizajnérom Anthonym Vaccarellom a bol skutočne neprehliadnuteľným. 

Prečítajte si: Jennifer Lopez otvorene priznala: V 18 som žila na ulici, no práve táto skúsenosť ma zrejme dostala tam, kde som

Jennifer Lopez

Zatiaľ čo mnohí očakávali od známej speváčky o čosi viac a kritizujú najmä jej výber doplnkov, latinsko-americká speváčka si veľmi dobre uvedomuje, prečo siahla po netradičnom kovbojskom klobúku či mohutnom náhrdelníku. Odvážnu róbu od Ralpha Laurena, ktorá sa niesla vo westernovom duchu mala za potrebu doplniť spomínaným klobúkom kvôli odkazu na tradičné americké hodnoty - čo bolo koniec koncov v kontexte s témou večera. Šperk, ktorý jej zdobil hrudník pochádzal z kolekcie jej vlastnej značky. 

Cara Delevigne

Modelka a herečka Cara predviedla na udalosti nohavicový kostým značky Dior navrhnutý dizajnérkou Mariou Graziou Chiuri. Ako sama prezradila, červený nápis na bielom korzete ''peg the patriarchy'' bol o ženskom hnutí a o rovnosti pohlavia. Celkový look doplnila modelka výraznejším mejkapom, o ktorý sa postarali vizážisti rovnakej značky.

Fotky ďalších outfitov nájdete v galérii

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe