Presunúť na hlavný obsah

Predstaviteľka princeznej Diany, herečka Kristen Stewart, našla šťastie po boku novej lásky. Je ňou známa scénaristka

Zahraničné celebrity

Napriek tomu, že jej mnoho ľudí nevie prísť na chuť a radí sa do kategórie herečiek, ktoré spoločnosť miluje alebo nenávidí, pravdou je, že Kristen patrí k najlepšie zarábajúcim umelcom na planéte. A to napriek tomu, že nemá tendenciu na seba upozorňovať škandálmi či zverejňovaním súkromných informácií zo svojho života.

Kariéra herečky Kristen Stewart nezačala náhodou. Obidvaja rodičia pôsobili v televíznej brandži - zatiaľ čo jej otec bol televíznym producentom, mama pracovala v tíme scenáristov. Už od detstva tak predstaviteľka Belly z Twilightu vedela, že aj ona ostane vo fachu a bude dôkazom toho, že jablko nepadá ďaleko od stromu. Tak sa aj stalo - bola ešte malým dievčatkom, keď sa objavila v niekoľkých televíznych rolách. Najväčší debut však prišiel so spomínaným filmom Twilight, kde stvárnila hlavnú postavu. 

Napriek tomu, že bola v roku 2012 najlepšie platenou herečkou sveta, ktorej sa televízne úlohy len tak sypali, mnoho kritikov apelovalo na jednotvárnosť herečky - a kritikou rozhodne nešetrili. „Kristen chýba rôznorodosť, má prázdne výrazy tváre. Jej výkony sú dosť drevené, monotónne,'' uvádzal denník USA Today, s ktorým súhlasil aj denník The Arizona Republic. „Stewart je obrovským sklamaním, filmu Twilight odobrala energiu,'' znela kritika.

Faktom je, že aj občas príliš hlbavé a ako niektorí označujú príliš trpiace výrazy tváre, zrejme herečke napomohli k ďalšej veľkej postave. V najnovšom dokumente s názvom Spencer totiž stvárnila princeznú Dianu a zdá sa, že táto rola by jej mohla priniesť aj nomináciu na Oscara„Zobrazenie 31-ročnej princeznej Diany v snímke od Pabla Larraina je skutočne obrovským naplnením a splnením očakávaní. Táto rola jej takmer určite prinesie prvú nomináciu na Oscara v jej kariére,'' znela jedna z kritík po odprezentovaní dokumentu na filmovom festivale v Benátkach.

Prečítajte si: Miluje ju napriek tomu, že má kilá navyše. Mladý hollywoodsky pár dokazuje, že láska sa nemeria len krásou

Sprevádzala ju láska 

Počas návštevy Talianska robila herečke spoločnosť jej priateľka, scénaristka Dylan Meyer. Tá je vo svete šoubiznisu známa najmä vďaka filmu Xoxo či seriálu Miss 2059, na ktorom sa ako spoluscénaristka podieľala.

Aj keď dvojica spolu randí už vyše roka, zdá sa, že ich vzťah sa až teraz posunul na ďalšiu úroveň a Kristen je skutočne šťastná. Ako v minulosti prezradila, po nepodarených pokusoch o lásku mala problém niekomu sa otvoriť a dôverovať, no zdá sa, že to Dylan nadobro zlomila.

Pár pôsobil harmonicky už na prvý dojem - a ako samotná herečka prezradila, nebol to len pocit, ktorý z nich vyžaruje. Podľa viacerých medializovaných informácií totiž obidve zvažujú zásnuby a svadbu a je len otázkou toho, kedy si povedia áno aj oficiálne. Či sa s tým herečka, ktorá si svoje súkromie stráži, podelí, je otázne. Faktom však je, že otvorene priznáva, že je konečne po dlhých rokoch nenaplnených vzťahov šťastná. 

Neprehliadnite: Nový hollywoodsky pár? Sexsymbol Channing Tatum randí so známou herečkou

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe