Presunúť na hlavný obsah

Obľúbený seriál Pán profesor žne úspechy: Spoznajte nové tváre hercov, ktorí zasadli do lavíc

Slovenské celebrity

Seriál Pán profesor na Markíze žne jeden úspech za druhým. Nová generácia hercov si získala divákov rôznych vekových kategórií a najnovšie sa medzi nimi objavia aj modelovia agentury Elite Bratislava – Simona Guľášová a Jakub Miščík.

Nekonvenčný stredoškolský učiteľ Samo Vozár v jedinečnom stvárnení Tomáša Maštalíra, naďalej rieši  problémy svojich študentov a pripravuje ich na skúšku dospelosti. Ale kvôli maturitám sa život nezastaví a tak aj v tejto sérii sledujeme zaujímavé študentské osudy, z ktorých každý predstavuje zásadný životný zlom v živote mladého človeka.

Do lavíc zasadli tentokrát aj modelovia agentury Elite Bratislava – Simona Guľášová a Jakub Miščík. Obaja svoju modelingovú kariéru odštartovali na castingoch súťaže Schwarzkopf Elite Model Look ( tie tohtoročné začínaju už v piatok v Bratislave v obchodnom centre Aupark). Mimo modelingových úspechov majú obaja za sebou aj úspechy v reklamách či menšie role v českých a slovenských produkciách. 

Ako samotné natáčanie hodnotili „študenti“ Emma (Simona Guľášová) a Leo (Jakub Miščík)?

„Natáčanie bolo pre mňa jedným veľkým zážitkom a výbornou skúsenosťou, veľmi si vážim že môžem byť súčasťou takého veľkého a uspešneho projektu a taktiež veľkej skupiny talentovaných ľudí, ktorými sú všetci účinkujúci a samozrejme naši hlavní predstavitelia Tomáš Maštalír a Gabika Marcinková, s ktorými  je radosť pracovať a sú určite inšpiráciou a motiváciou. Taktiež som veľmi rád, že je na obrazovkách seriál, ktorý sa zaoberá a hovorí o problémoch mladých ľudí a otvára a rieši témy, ktoré sú v dnešnej dobe veľmi dôležité a treba ich dostať do povedomia mladých ľudí a rozprávať sa o nich,“ prezradil Jakub.

„Do seriálu som sa dostala cez casting a bola som potešená, že si vybrali práve mňa. Moja postava mi je veľmi blízka, bolo pre mňa ľahké sa s ňou stotožniť. Baví ma, že seriál rieši aktuálne problémy mladých ľudí. Snaží sa na ne upozorniť a prináša možnosti riešenia. Čo sa týka mojich hereckých kolegov, sme skvelý tím, často sa stretávame aj mimo natáčania. Som naozaj veľmi vďačná, že som dostala možnosť byť súčasťou práve tohto seriálu,“ neskrývala svoje dojmy Simona. 

Mimo modelingu sa obaja úspešne venujú herectvu. Simona je v 6. ročníku na Štátnom konzervatóriu v Bratislave, kde študuje herectvo. Medzi jej posledné práce patrí pripravovaný seriál Iveta a klipy pre skupinu Lucie a slovenského repera Momo. Jakub mimo natáčania v Českej republike svoj voľný čas venuje hudbe ( konkrétne skupine Elevenhill).

Agentúra Elite Bratislava vyhlasuje castingy do najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2021

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe