Presunúť na hlavný obsah

Muži narodení v týchto znameniach najčastejšie hľadajú spoločnosť iných žien: Malé sebavedomie, alebo je to ich údel?

Partnerské vzťahy

Niektorí muži majú o niečo väčšie tendencie, končiť v náručí cudzích žien. Čím to však je? Je za tým ich ego, alebo si to spôsobujeme my ženy samy?

Napriek tomu, že si zakladajú na emocionálnej blízkosti, vo vzťahoch sú veľmi nestáli

Ich život je ako jazda na horskej dráhe. Milujú dobrodružstvá, adrenalín, vzrušenie a neustále ho vyhľadávajú v každom jednom smere. Sú veľmi aktívni, takže nudiť sa s nimi nebudete. Nemajú problém pobaliť sa v jeden večer, kúpiť letenky a odísť len tak niekam do neznáma cez pol zemegule. Skrátka si život absolútne užívajú so všetkým a berú ho ako jednen veľký žúr. Hovoríme o Strelcovi, Baranovi a Levovi.

Prečítajte si: Posteľová revolúcia: Tri tipy ako vrátiť do postele vášeň a užívať si rovnako ako na začiatku vzťahu

Naozaj veľmi radi a veľa cestujú, spoznávajú nové miesta, ľudí, kultúry. To je niečo, čo im dobíja baterky a posúva ich ďalej. Potrebujú svoju dávku slobody a ak ste s nimi vo vzťahu, ani náznakom sa im ju neodvážte brať. Dosiahnete jediné. Že od vás zdupkajú. 

Čo sa však týka vzťahov, sú však veľmi nestáli a na to sa treba pripraviť. Potrebujú neustále spestrenie a to aj napriek tomu, že si zakladajú na emocionálnej blízkosti

Nikdy by vás nepodviedli s neznámou ženou. Vždy je to niekto, koho už poznali, kolegyňa, suseda, kamoška z detstva. Takáto "akcia" ako to oni sami veľakrát volajú, je pre nich afrodiziakom od samotného počiatku a ako neveru to vlastne ani nevnímajú. Podľa nich je to len okorenenie života, bez partnerky po boku ktorej normálne stoja. Určite chyba nie je vo vás. 

Neprehliadnite: V manželstve ma začalo zaujímať, odkiaľ má Alex toľko peňazí: Stretnutie s touto osobou rozlúštilo záhadu

Celé je to zakorenené v ich povahe a egu, ktoré si potrebujú neustále zvyšovať. Sú radi obdivovaní, milujú pozornsoť a takýmto spôsobom, majú tieto elementy neustále uspokojené. Ak túžite po stabilite, opore a rodinnom živote, treba sa im radšej vyhnúť. Lebo, to že budete v takomto vzťahu trpieť je veľmi pravdepodobné.

Máte s mužmi, narodenými v týchto znameniach, rovnakú skúsenosť?

spolu hlasovalo 266 ľudí

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe