Presunúť na hlavný obsah

Evolúcia životného štýlu: Takto sa rokmi Meghan Markle menila, dnes je z nej úplne iný človek

Zahraničné celebrity

Žena, ktorá si získala srdce princa, herečka, rebelka, mama - Meghan Markle je dnes úplne iná ako kedysi. Čo ju formovalo a ako sa zásadne menila nielen navonok, ale aj vnútorne?

Roky bojovala sama so sebou

Krásna herečka, ktorá nemala problém s nahotou, žena, ktorá zásadným spôsobom zmenila pohľad na kráľovskú rodinu, dvojnásobná mama, Meghan Markle, bola v každom okamihu svojho života, iná. Formovalu ju nielen prostredie v ktorom aktuálne žila, ale aj ľudia, ktorí ju obklopovali. Roky však bojovala s vlastným sebavedomím a tým, že bola nespokojná sama so sebou. 

"Nebola som vždy so sebou 100% spokojná. Hoci som nikdy nemala problém s vnímaním vlastného tela, nespokojná som bola s mojou tvárou, nosom, perami a mohla by som pokračovať. Už v tom čase som sa porovnávala s dokonalými ženami, túžila som byť ako ony."

Až keď sa jej rozbehla herecká kariéra, začala si o niečo viac veriť. Zahrala si v niektorých filmoch, či seriáloch a jej popularita rástla. Počas svojho hereckého obdobia nemala problém ani s nahotou a brala to ako prirodzenú súčasť svojej profesie.

Neprehliadnite: VIDEO: Pred a po. Estetickým zákrokom prepadla aj mama Kardashianiek

No v čase, keď sa vydala za princa, sa tieto jej scény na plátne začali vo veľkom pretriasať. Ona to však hodila za hlavu a pochopila, že nemá zmysel riešiť iných ľudí. Nikdy nevyhoviete každému, základ je mať rád sám seba. 

Prečítajte si: Na 55. narodeniny Salma Hayek pózovala v plavkách: Je to jej narodeninová tradícia a stále vyzerá neuveriteľne

"Až do chvíle kedy som stretla Harryho som pochopila, že to čo sa nám snažia predostierať médiá, to čo vidíme na sociálnych sieťach, nemá s realitou nič spoločné. Je to úplný nonsens a naša psychika tým veľmi trpí. Ženieme sa za dokonalosťou, ktorá je umelo vytvorená a veľmi nám to ubližuje. Najmä vo fázach, kedy sme zraniteľné. Harry mi však dodal odvahu milovať samú seba," prezradila pre americký Vogue.

Aj s Harrym si prešli veľmi náročným obdobím, ich odchod z kráľovskej rodiny, vzdanie sa titulov, sprevádzalo množstvo komentárov a ich vzťah sa v tom čase riešil z každej strany. Hoci to navonok tak možno nepôsobilo, celkovo to dvojicu ešte viac zomklo a posilnilo. 

"Myslím, že nám to pomohlo ešte viac držať spolu. Mňa samú to posunulo do úplne inej roviny. Som pokojnejšia, vyrovnanejšia, celkovo je zo mňa iná žena ako pred rokmi. To sa ani nedá porovnávať. Dnes som predovšetkým mama a manželka. Ostané je len akýsi doplnok."

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe