Presunúť na hlavný obsah

Najdlhšie trvajúce vzťahy nášho showbiznisu: Kto prekonal aj ťažké obdobia, no našiel kľúč k spoločnému šťastiu?

Slovenské celebrity

Tieto dvojice potvrdzujú pravidlo, že aj v 21. storočí, staré známe - v dobrom aj v zlom platí. Sú spolu už roky a vidieť, že sú skrátka jeden pre druhého stvorení.

Mária Kachútová Čírová a Marián Kachút

Éterická speváčka Mária Čírová, mala len 20 rokov v čase, keď sa na Slovensku preslávila hitom Búrka. S úspešným producentom Mariánom Kachútom, ktorý jej so skladbou pomáhal, sa do seba zamilovali a odvtedy tvoria nádherný pár.

A hoci ich vzťahu takmer nikto neveril, najmä kvôli väčšiemu vekovému rozdielu, ktorý medzi sebou majú, dokázali, že sú jeden pre druhého stvorení. Vychovávajú spolu 3 krásne deti a obaja žiaria. Vidieť, že aj keď v živote prekonáte náročné obdobie, dokázať sa zomknúť a držať toho druhého nad vodou je základ.  

"Mnoho ľudí vstupuje do manželstva s tým, že je to krásna škatuľka plná všelijakých príjemných vecí, po ktorých sme tak dlho túžili... priateľstvo, intimita, úcta. Pravdou ale je, že manželstvo je na začiatku prázdna škatuľka a predtým, ako z nej niečo vyberieme, do nej musíme niečo vložiť."

Soňa Skoncová a Robo Reis 

Obľúbená a krásna moderátorka Soňa Skoncová je vo vzťahu so známym a uznávaným dizajnérom, Robom Reisom už takmer 20 rokov. Spája ich vášeň k cestovaniu, záujem o dizajn, módu, radia sa medzi pôžitkárov, ktorí nedajú dopustiť na dobré jedlo. Roky si užívali jeden druhého, formovali seba aj svoj vzťah.

Neprehliadnite: Mám 22 a budem mama: Nádherná Tereza Bizíková sa po tom, čo prezradila, že čaká bábätko, stretla s mnohými predsudkami

Dnes je ich najväčšou láskou rozhodne malý synček Robko. Ten je vytúženým bábätkom a rodičia na neho nedajú dopustiť. Je pre nich všetkým. Soňa aj Robo veľmi dobre vedia, že rodina je základným pilierom a presne podľa toho sa aj správajú.

Lenka Raimanová a Richard Raiman 

Jedna z našich najúspešnejších a najobľúbenejších moderátoriek, Lenka Raimanová je tri roky vydatá za režiséra Richarda Raimana, no pár tvoria už viac ako 15 rokov. Dvojica je čistým dôkazom toho, že aj láska v showbiznise, môže byť dlhá a trvácna, ak stojí na pevných základoch.

Vychovávajú dvoch synov a majú nielen medzi sebou, ale aj s deťmi skutočne krásny vzťah. Skvele sa dopĺňajú a a vedia sa podržať navzájom. Áno, žiť sa dá pekne, aj keď ste známou tvárou a ľudia vás obdivujú. 

Daniela Peštová a Pavol Habera

Očarujúca a pôvabná topmodelka Daniela Peštová je po boku speváka Paľa Haberu už viac ako 20 rokov. Majú dve spoločné deti, dcérku Ellu a syna Paula. Z predchádzajúceho zväzku má Daniela syna Yannicka a spevák zase dospelú dcéru Zuzanu. 

Neprehliadnite: Slovenky, ktoré budú čoskoro mamičky: Krásna Veronika Nízlová, sexi mama Natália Glosíková prezradila pohlavie

Iskru medzi sebou udržiavajú najmä spoločnými zážitkami, časom, ktorí venujú jeden druhému aj keď sú obaja pracovne veľmi vyťažení. Vždy si dokážu nájsť priestor, kedy sú tu len pre seba. 

Ktorá dvojica je Vám najsympatickejšia?

spolu hlasovalo 1639 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe