Presunúť na hlavný obsah

Najštýlovejšie paletky ako očné tiene na jeseň 2021: Tieto odtiene vám dodajú noblesu a šarm

Krása

Farebné paletky ako umelecké diela. To nám napadne ihneď po zhliadnutí aktuálnych očných tieňov, ktoré si vyžadujú rovnako výnimočnú príležitosť.

Palety očných tieňov si prídu túto sezónu na svoje a po dlhom čase, kedy sme inklinovali výsostne k naturálnemu looku, je čas na niečo dramatickejšie. Život si totiž vyžaduje rovnováhu a rovnako to platí aj v make-upe.

Inšpirujte sa: Make-up tvárenky, ktoré by mala vaša pleť spoznať: Prebudia vo vás iskru a budete žiariť naokolo

Profesionálne očné tiene ako od make-up artistu

Paleta očných tieňov známych ako The Dior Backstage Eye Palette je akousi tajnou zbraňou make-up artistov Dior. Vďaka nej dosahujú makeupového vzhľadu od najprirodzenejšieho po najintenzívnejší, pričom paletka poskytuje profesionálne prevedenie.

Paletka kombinuje všetko podstatné pre oči – primer, očné tiene s matným, perleťovým alebo metalickým finishom v závislosti od harmónie, highliteru a očnej linky. Inšpirované zákulisím prehliadok Dior backstage sme si vybrali odtieň 006 Bronze Neutrals.

Očné tiene s vysokou dávkou jasu

Shiseido predstavuje novú kolekciu POP Eye Collection bohatú na nové očné tiene s vysokou dávkou jasu. Nás zaujal odtieň 02 Horo-Horo Silk (sparkling champagne) – Tichý zvuk padajúcich sĺz. Na dosiahnutie textúry, ktorá sa správa ako púder s intenzitou pigmentu a stálou silou gélu, použili vývojári make-up technológiu Hybrid Powder-Gel. Silná a elastický štruktúra funguje ako ochranná bariéra proti vlhkosti. Filmotvorné gélové polymery, extrakt wakame (japonský antioxidant bohatý na morské riasy, ktorý chráni a vyhladzuje) a vysoké percento pigmentov a perál (pre sýtu farbu a najvyšší jas).

Bohaté zloženie pigmentov

Palety očných tieňov CHANEL LES 4 OMBRES sa vyznačujú bohatým zložením na pigmenty vždy v štyroch tónoch inšpirovaných tvídom, typickým pre CHANEL. Od matných po saténové až po trblietavé. Očné tiene sú navrhnuté tak, aby tam boli vždy dva stredné tóny na zafarbenie a kontúrovanie, jeden hlboký tieň na zintenzívnenie a jeden svetlý odtieň na zvýraznenie jasu. My sme stavili na odtieň 378 - DOUCEUR ET SÉRÉNITÉ. 

Nedotknutá. Porušujúca pravidlá. S výrazným postojom

Presne taká je definícia žien, ktoré siahnu po tmavom odtieni v duchu dymových očí. Očné tiene Le Smokey Eye prepožičiavajú dramatický vzhľad a silu odvahy. Yves Saint Laurent Beauty uvádza novú kolekciu líčenia očí, ktorá v sebe zahŕňa couture očné tiene, linky na oči a dramatické riasenky. Je inšpirovaná ikonickým odkazom Le Smoking couture a jej autorom je globálny riaditeľ YSL Beauty Tom Pecheux. Objavte s nami YSL Le Smokey Eye.

Neprehliadnite: TOP účesy, ktoré by ste mali spoznať pred cestou ku kaderníkovi: Vyskúšajte jeden z nich

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe