Presunúť na hlavný obsah

Veronika Nízlová sa onedlho stane mamou samoživiteľkou. Na to, čo ju čaká, je pripravená

Slovenské celebrity

Jej tehotenstvo bolo obrovským prekvapením, no ako známa speváčka prezradila, pre ňu najmä splneným prianím. Veronika Nízlová alias VEBI sa svojho vytúženého bábätka už nevie dočkať.

Už od momentu, ako jej sestra Daniela oznámila správu, že čaká so svojím priateľom, futbalistom Stanislavom Lobotkom, bábätko, sa Veronika netajila obrovským šťastím a radosťou. Tehotenstvo prežívala so svojou sestrou a dokonca bola aj pri pôrode. Hneď, ako sa narodila malá Linda, ju ako krstná mama zaplavila neuveriteľnou láskou - a sama sa dokonca verejne niekoľkokrát priznala, že práve bábätko je niečo, po čom už dlhšie obdobie túži. 

Nečakané prekvapenie 

Aj keď mnohí očakávali, že po svojej sestre oznámi onedlho tehotenstvo aj Veronika, osud to zariadil trochu inak. Namiesto radostnej správy totiž spočiatku speváčka prišla so šokom - a to, že sa rozvádza. Ani nie po roku však nastalo prekvapenie, aké skutočne čakal len málokto. 

„Už to asi viac neskryjem! V novembri budem mať tú česť byť “mama”. Je to najkrajšia úloha v mojom živote a teším sa, že sa mi tento sen splní. Neviem sa ťa dočkať lásočka moja milovaná,'' napísala k záberu na Instagram, na ktorom sa viditeľne črtalo guľaté bruško. Nakoľko si speváčka svoje súkromie stráži, informáciu o tom, kto je otec, sa rozhodla nemedializovať. Berie tak ohľad aj na neho, nakoľko on a Veronika spolu netvoria pár.

„Hoci s ockom dieťatka nie sme spolu, vždy mu budem vďačná za tento dar. Dohodli sme sa, že jeho meno nebudem zverejňovať. Takisto rešpektujem jeho rozhodnutie, že nebude súčasťou nášho života. Želám mu všetko dobré,'' vyjadrila sa na tému, ktorá bola istý čas témou číslo jeden vo viacerých médiách.

Nebude na to sama

Malý drobček by sa mal na svet vypýtať už každú chvíľu. Aj keď sa Veronika stane slobodnou mamičkou, na túto úlohu sa nesmierne teší a je pripravená čeliť všetkým výzvam. Ako samotná speváčka neraz priznala, pomáhať jej bude najmä jej sestra Daniela, ale aj rodičia, ktorí sa svojho ďalšieho vnúčatka nevedia dočkať. 

Podľa všetkého by mala Veronika tráviť čas na striedačku na Slovensku a v zahraničí, a tak, ako jej sestra, aj ona má v pláne cestovať do Talianska. Väčšinu času však bude tráviť v Hornom Beňadiku so svojimi rodičmi, kde bude aj s bábätkom bývať. Rodinný dom prechádza rekonštrukciou a zdá sa, že na príchod ďalšieho drobca je už vrátane výbavičky všetko pripravené.

Prečítajte si aj: V živote sú aj dôležitejšie situácie, než trápiť sa nad chlapom. Lucid otvorene o výchove svojej dcérky bez partnera