Presunúť na hlavný obsah

Buďte inšpiráciou pre iných! Zapojte sa do medzinárodnej fotografickej súťaže Lifespiration starts here od Answear

Móda

Ste kreatívni a inšpirujete svoje okolie? Svoj talent môžete teraz využiť v medzinárodnej fotografickej súťaži „Lifespiration starts here“, ktorú vyhlasuje módny e-shop Answear. Okrem uznania okolia môžete súťažiť o finančnú odmenu vo výške 1111 eur v hotovosti či nákupné poukážky, ktoré využijete pri svojom ďalšom nákupe. Súťaž prebieha od 1. októbra 2021 do 30. novembra 2021 na všetkých 9 trhoch.

Na zaradenie do súťaže stačí urobiť fotografiu či video, v ktorom zachytíte to, čo vás inšpiruje a motivuje k činom - v práci, doma, vo voľnom čase. Jednoducho všade. Príspevky zverejnite na svojom profile na Instagrame s použitím hashtagov #lifespirationstartshere, #answear_sk a v príspevku označíte profil @answear_sk.

O výber najinšpiratívnejšej fotografie či videa sa postará medzinárodná odborná porota zložená z výnimočných žien plných vášne, ktoré sa plnohodnotne realizujú v rôznych smeroch. Patrí medzi ne Polina Nenia - novinárka, hviezda ukrajinskej televízie a zakladateľka nadácie WomenUA, ktorá denne bojuje za práva žien, Simona Dyankova - zlatá medailistka a kapitánka bulharského národného gymnastického tímu, Agata Stankiewicz - food vloggerka, víťazka kulinárskej šou a autorka kníh plných sladkých receptov. Za tím Answear porotu doplní Urszula Sulej Cholewa - umelecká riaditeľka módneho e-shopu a energická osobnosť, ktorá sa riadi heslom: „Hovor nahlas, buď odvážna, vytvor si vlastnú realitu!“

Nápady môžu účastníci hľadať aj na profiloch ambasádoriek, ktoré značka zapojila do súťaže. Nie sú to len influencerky, ale aj cestovateľky a aktivistky, ktoré si vybrali vlastnú, často nezjavnú cestu za svojimi vášňami. Inšpirovať sa môžete na profile Simony Kozerawski - osobnej trénerky a vášnivej športovkyne, Patrície „Patris“ Jarabicovej - cestovateľky, dobrovoľníčky a zakladateľky projektu Better Mondays či Ivany Konečnej Stanclovej - blogerky, vizážistky a módnej stylistky. Počas mesiaca november trojicu obohatí aj výnimočný pár Alexandra Godályová a Denis Kučera, ktorí rúcajú stereotypy o láske a svetu dokazujú, že fyzický hendikep nie je žiadnou prekážkou v žití plnohodnotného života. 

LIFESPIRATION STARTS HERE

Inšpirácia motivuje k činom, prebúdza kreativitu a dáva vám krídla. Najnovšia kampaň módneho e-shopu Answear.sk LIFESPIRATION STARTS HERE, ktorá je súčasťou osvieženej stratégie značky, je podmanivá, energická a predstavuje jedinečné hrdinky, ktoré žijú naplno, svojím vlastným spôsobom. Pocíťte inšpiráciu a silu životného štýlu, ktoré z nového spotu vyžarujú!

Vo videu vystupujú rôzne ženy. Všetky však majú jednu spoločnú črtu - sú to aktívne a odvážne individualistky, ktoré si uvedomujú svoju vlastnú hodnotu. Sú tým, čím chcú byť. Žijú tak, ako chcú žiť. Naplno využívajú svoj potenciál, realizujú svoje túžby - sú hybnou silou meniaceho sa sveta. 

Spot je plný ženskej energie a pozitívnych emócií. Tanec, box, cestovanie, riadenie korporácie či lezenie na strom - každá žena má vlastné originálne nápady a nebojí sa ich premeniť na skutočnosť. V snímke režisérky Moniky Kmita sa popri herečkách objavujú aj skutočné hrdinky, ktoré ukazujú svoju jedinečnú osobnosť. Na plátne tak môžeme vidieť Bożenu Wydrowsku, vizuálnu umelkyňu, performerku a choreografku, ktorá je jednou z najrozpoznateľnejších postáv poľskej voguingovej scény a propagátorkou plesovej kultúry. Bojové scény vznikli za účasti Alexandri Sidorenko, poľsko-ukrajinskej profesionálnej boxerky, majsterky Európy v boxe. Spot predstavuje aj profil Izabely Sopalskej-Rybak, trénerky, sociálnej aktivistky, prezidentky Varšavskej nadácie zdravotne postihnutých a rugbyovej hráčky na vozíku vo varšavskom klube Four Kings. A to sú len niektoré z jej titulov. Jej činy motivujú k tomu, aby si napriek všetkému plnila sny a menila vnímanie ľudí s postihnutím v spoločnosti. Ambasádorky kampane lámu stereotypy a majú neobyčajnú odvahu zmeniť svet! Sú LIFESPIRATION

 

 

Kampaň je súčasťou stratégie LIFESPIRATION STARTS HERE. Tá sa začala predstavením kolekcie answear.LAB Girl Power - vytvorenej ženami pre ženy a je prejavom ženskej sily a odvahy. „V rámci novej komunikácie sa Answear.com, okrem obchodu s módou, stáva aj miestom pre LIFESPIRATION – teda 'pre inšpiráciu, ako žiť podľa vlastných predstáv'. Ukazujeme hotové riešenia, ako žiť plnohodnotnejšie, odvážnejšie a ešte aktívnejšie. Vedieme dialóg so ženami, ktoré sa teraz stali našou hlavnou skupinou klientiek a prostredníctvom svojich túžob a života prezentujú všetky hodnoty značky. Sú plné životných túžob, majú ženský pazúr a určujú si pravidlá hry” - hovorí Katarzyna Kaczmarczyk, marketingová manažérka Answear.com. Stratégia obchodu bude založená aj na rozšírení ponuky produktov o široko chápaný „životný štýl”.

Viac informácií o súťaži a presné pravidlá nájdete na tomto odkaze.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -