Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie miesta na vintage a boho svadby: Toto očarí nielen nevesty, ale aj svadobných hostí

Cestovanie

Ak hľadáte dokonalé miesta na vintage a boho svadby, máme pre vás niekoľko inšpiratívnych tipov. Pre nevesty milujúce spájanie tradícii s inakosťou 21. storočia, sú tieto miesta perfektné. A rozhodne očaria aj svadobčanov.

Stodola Ľubianka

Kde: Oslany, Prievidza

Na malom čarovnom vidieku, nazývanom Ľubianka, nádete naozaj čarovný rozprávkový svet. Magickosť je niečo, čo tomuto miestu nemožno odoprieť. Stodola Ľubianka, v Oslanoch ponúka skutočne nádherný priestor a na boho svadby je ako stvorená.

Neprehliadnite: Realita vs. Photoshop: Raz ostro kritizujú retuš a bojujú za práva žien, potom si samy nechávajú vylepšiť telá a klamú

Prírodné materiály, všade drevo, tehly, to všetko dotvára kolorit tohto miesta a robí ho výnimočným. Ak ste vždy túžili po svadbe v prírode, myslíme, že nič krajšie nenájdte. Spája sa tu skutočne história so súčasnosťou a človeka to okamžite očarí. 

Zelený deň

Kde: Bošáca

Toto skutočne krásne miesto sa nachádza v dedinke Bošáca, neďaleko Nového Mesta nad Váhom. Ak je vo vašich predstavách, svadba s nostalgickým nádychom starých čias a nových tradícií, ste tu na správnej adrese.

Snúbi sa tu atmosféra vidieckej usadlosti, spätosť s prírodou, autenticita a výnimočnosť. Tento priestor bol kedysi kvetinárstvom, no majitelia sa rozhodli využiť potenciál starej hospodárskej budovy a vdýchli jej nový život. Za nás dokonalé!

Stodola Pohanské

Kde: Mýto pod Ďumbierom

Nádherné scenérie Nízkych Tatier, romantický výhľad na Ďumbier a prvotriedne služby. To najlepšie vystihuje Stodolu Pohanské. Heslom tohto miesta je spájať ľudí a vytvárať nové životné príbehy. Podľa nás sa im to darí perfektne.

Čítajte tiež: Znamenie, ktoré patrí medzi najobetavejšie: Mať po boku túto ženu je pre muža vrchol v úspechu

Keď teda túžite po svadbe v krásnom prírodnom prostredí s vidieckym nádychom, pokojnou atmosférou, čarovnými zákutiami a Tatrami na dlani, lepšie si vybrať nemôžete. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe