Presunúť na hlavný obsah

Citlivosť rozhodne nie je ich silná stránka: Ľudia narodení v týchto znameniach s vami v rukavičkách jednať nebudú

Partnerské vzťahy

Sú rázni, pragmatickí a mimoriadne talentovaní. Sami si to dobre uvedomujú. No aj napriek tomu, pri jednaní s kýmkoľvek, od nich citlivosť nečakajte. Ani v práci, tobôž nie, vo vzťahu s nimi.

Život s nimi, býva kvôli ich povahe a egu o niečo komplikovanejší

Niektorí ľudia, vôbec nemajú problém nahlas povedať, čo si myslia a to aj napriek tomu, že sa ich v danej chvíli, nikto na názor nepýta. Jednoducho neberú ohľad príliš na druhých, zaujímajú ich oni sami a bodka. Naozaj vo všetkom. Sú považovaní za veľmi temperamentné bytosti, ktoré mnohokrát počas nejakej výmeny názorov vybuchnú.

Neprehliadnite: Seriál z produkcie HBO Manifest: Príbeh o cestovaní v čase, ale aj láske, sa oplatí vidieť

Nedokážu jednať s čistou hlavou, ale všetko chcú hneď a okamžite. Aj keď sa upokoja, nikdy nevyhodnotia, že sa správali nevhodne, či netaktne. Vnímajú to, že je to normálne a skrátka majú len prchkejšiu povahu. Dve znamenia horoskopu patria z hľadiska ohľaduplnosti a citlivosti, medzi extrémne ťažké povahy. Hovoríme o Baranoch a Škorpiónoch. 

Práve s nimi to pri riešení akýchkoľvek sporov, či už pracovných alebo súkromných, nebudete mať najľahšie. Mnohokrát ich totiž ani len nenapadne, že vám danými slovami môžu ublížiť a berú to len ako vyjadrenie vlastného názoru. Pozerajú skrátka len sami na seba.

Na to, že by sa vám ospravedlnili, aj keď si uvedomia, že urobili chybu, môžete zabudnúť. Sú príliš hrdí a ich vlastné ego im to jednoducho nedovolí. 

Prečítajte si: Najdôležitejšia látka počas jesene. Povinná jazda nielen pre krásu, ale najmä pre energiu počas sychravých dní

Najľahšie to s nimi veru nebudete mať ani vo vzťahu. Musia mať posledné slovo a ich názor je jediný, ktorý akceptujú. Aj keď svoju polovičku milujú, toto je črta, ktorá robí život po ich boku komplikovanejší ako človek očakáva. Je len na vás, či to budete vedieť tolerovať. 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe