Presunúť na hlavný obsah

Kontroverzná dcéra Madonny, polarizuje spoločnosť: Nemusím sa páčiť každému, podstatné pre mňa je, že som sama sebou

Zahraničné celebrity

Dcéra známej speváčky a divy Madonny je rovnako odviazaná a nespútaná ako bola jej mama kedysi. Nezaujímajú ju názory okolia, robí si čo chce a ignoruje ohlasy na svoju osobu.

Moja mama ma celý život kontrolovala a učila, že všetko musím zvládnuť sama

25 ročná dcéra pop divy Madonny, pútala pozornosť médií od malička. Vždy bola v hľadáčiku paparazzi fotografov a sama priznala, že nemala typické detstvo. No aj keď si mnohí myslia, že všetko dostala vďaka slávnej mame zadarmo, je to veľký omyl. Sama Lourdes svoju mamu nazvala ako "control freak" a povedala, že jej kontrolovala celý život. Dokonca jej vraj nikdy nedávala ani vreckové. 

"Keď som mala osemnásť rokov, nemohla by som si za vlastné peniaze kúpiť ani šišku, nie ešte byt. No musela som byť absolútne nezávislá v momente, keď som ukončila strednú školu."

Prečítajte si: Nepodarené plastiky ju stáli krásu, ale aj sebavedomie. Courteney Cox ich dnes ľutuje

"Myslím si, že moja mama videla iné deti slávnych rodičov a povedala si, že jej také nebudú. Aj keď si ľudia myslia, že som iba netalentované slávne dieťa, ktoré má všetko naservírované na tanieri, nie je to pravda," prezradila pre magazín Interview.

Táto mladá žena sa venuje hudbe a príležitostne tiež modelingu. Predviedla sa v kampani svetoznámej značky spodnej bielizne Savage X Fenty, pre ktorú nafotila pikantné fotografie a v tom čase začala, tak intenzívnejšie polarizovať spoločnosť.

Neprehliadnite: Zle prevedená procedúra ju zmenila na nepoznanie. Linde Evangeliste zničil nevinný zákrok povestnú krásu

Na jednej strane sú ľudia, čo ju milujú, na druhej tí, čo ju skutočne nemusia. Rozruch vyvoláva aj tým, že si prestala holiť podpazušie a snaží sa prezentovať prirodzenosť a vlastný názor aj týmto spôsobom. Pritom sama tvrdí, že to robí len kvôli sebe.

"Bola som odsudzovaná už keď som bola malá, ale moje súkromie je dôvod, prečo sa mi podarilo udržať si rozum. Chcem len zistiť, kto v skutočnosti som, skôr ako to urobia ostatní a začnú mi vysvetľovať, kto som podľa nich."

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe