Presunúť na hlavný obsah

Nový ukážkový pár? Megan Fox pri svojom mladšom partnerovi kvitne ako nikdy predtým

Zahraničné celebrity

Aj keď nikto nepochybuje o kráse jednej z najznámejších herečiek sveta, faktom bolo, že sa na určité obdobie odmlčala. Dnes, po boku nového partnera, žiari ešte viac ako v časoch svojej najväčšej slávy.

Už od momentu, ako sa herečka Megan Fox objavila vo filme Transformers, na seba prilákala pozornosť najmä mužského pohlavia. Kráska s takmer dokonalými črtami tváre zaujala nielen plnými perami a zvodným pohľadom, ale aj skvelou postavou, ktorú v známom filme patrične predviedla. Už od toho momentu sa o nej začalo vravieť ako o jednej z najkrajších žien Hollywoodu. Zosadiť z trónu mala najmä Angelinu Jolie, ktorá bola v tom čase symbolom krásy azda po celom svete. 

Nielen vďaka talentu, ale aj najmä kvôli vzhľadu tak kritici predpovedali Megan obrovskú kariéru. Tmavovlasá Američanka sa stala senzáciou zo dňa na deň a predpokladalo sa, že sa o ňu na filmových plátnach pobijú. Paradoxne sa však stal pravý opak - a Megan svojej kariére sama svojím podrezaným jazykom dala stopku. 

,,Nemôžem na produkciu a spôsob spracovania filmu nadávať, veď mi to pomohlo... ale bolo to strašné, neľudské, samé prísne pravidlá. Režisér bol ako Hitler, stále len hovoril, urobte toto a hento,'' použila nevhodné prirovnanie v rozhovore na margo natáčania, ktoré šokovalo nejedného fanúšika. A nielen obyčajných ľudí, ale aj producentov a režisérov iných filmov, ktorí automaticky Megan zaradili na čiernu listinu.

Život v ústraní nakoniec vymenila 

Aj keď sa o Megan po tomto incidente príliš nepísalo a nehovorilo, zdalo sa, že herečka žije pokojným a šťastným životom. Po boku herca Briana Greena, ktorého si zobrala za manžela, žila v ústraní a venovala sa najmä ich trom spoločným deťom. Z času na čas sa v médiách objavila informácia o tom, že pár má problémy - a že tak, ako herec, tak aj Megan podvádza svoju polovičku. Skutočný zlom však nastal až vtedy, keď kráska podala oficiálnu žiadosť o rozvod.

Ani nie o pár týždňov na to Megan priznala, že má po boku novú lásku - a to o štyri roky mladšieho rapera známeho pod umeleckým menom Machine Gun Kelly. Na prvý pohľad kontroverzný umelec si krásku okamžite získal a podľa jeho slov aj ona jeho. „Neveril som na lásku na prvý pohľad, kým sa na mňa nepozrela ona tým svojím pohľadom. Bol som, že fúha,'' opísal v jednom z rozhovorov hudobník, ktorý je po boku herečky už vyše roka. 

Vyznaniami nešetrí ani samotná Megan. „Moje srdce je len tvoje,'' napísala k jednej z fotografií, na ktorej sa nachádza so svojím novým objavom a zdá sa, že ju skutočne robí najšťastnejšou, aká kedy bola. Okrem toho, že sa opäť pravidelne ukazuje na spoločenských akciách sa totiž neskrýva, práve naopak - a užíva si život plnými dúškami. Nepochybne sa to odzrkadľuje aj na jej vzhľade a to, že má 35 rokov, na nej skutočne nebadať a svojím vzhľadom a telom zatieňuje aj o 10 rokov mladšie kolegyne.

Neprehliadnite: Nepodarené plastiky ju stáli krásu, ale aj sebavedomie. Courteney Cox ich dnes ľutuje

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe