Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: 50 shades of brown: Hnedá je kráľovnou jesene, pozrite sa, po ktorých odtieňoch siahnuť

Móda

Hnedá bude kraľovať nielen jesenným, ale aj zimným šatníkom. Všetky jej odtiene sú veľmi žiadanými. Dôležité je však ladiť jej tóny, k farbe vlasov a pokožke.

 

Návrat do prírody

Spojenie s prírodou, minimalizmus a láska k planéte. Aj tieto pojmy dizajnéri spájajú s odtieňmi hnedej, ktorú použili vo svojich kolekciách. Práve jej svetlejšie tóny sa hodia najmä plavováskam, ktoré by sa mali vyvarovať tmavým verziám.

Neprehliadnite: Dokonalý outfit na jesennú svadbu: Viete, po akých kúskoch siahnuť, aby ste nezatienili nevestu?

Viete ju oživiť s bielou, čiernou, ale aj sivou farbou – to je taká tá klasika. Ak však milujete odvážnejšie kombinácie farieb, kľudne ju doplňte žltou, zelenou, červenou alebo modrou. 

Hnedé káro ako hit jesene

Pokiaľ v móde preferujete neformálnosť, káro je pre vás ako stvorené. A teda vôbec neplatí, že je len doménou anglického vidieka.

Hoci mnohé z nás, si pri tomto slove okamžite v mysli vybavia flanelovú košeľu, tento vzor dokáže krásne hrať aj na šatách, sakách, či overaloch. Hnedé káro na béžovom podklade je niečo, čím rozhodne neurobíte krok vedľa. 

Aj univerzálnosť môže byť sexi

Paleta farieb, v ktorých dokonale vynikne vaša prirodzená krása, ak máte tmavé vlasy je rozhodne kombinácia tmavohnedej a čiernej.

Inšpirujte sa: Topánky, ktoré ovládnu jeseň 2021: Čo sa bude nosiť a čo vám zabezpečí ten najväčší štýl?

Zdôrazníte eleganciu, budete pôsobiť žensky a veľmi príťažlivo. Tieto dva odtiene spolu pekne harmonizujú, hoci sa veľa žien takejto kombinácie bojí.

Video: Street style - Inšpirujte sa ako kombinovať hnedú

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe