Presunúť na hlavný obsah

Často sa motajú v minulosti a nedokážu sa kvôli nej posunúť ďalej: Tieto znamenia nevedia odpúšťať

Zábava

Minulosť ich v živote zohráva veľmi významnú úlohu. Až takú, že sa kvôli nej mnohokrát nedokážu pohnúť vpred. Koho prenasleduje to, čo zažil kedysi?

Neustále v hlave analyzujú, čo by sa stalo, ak by sa zachovali inak

Len ak sa s nimi zblížite, lepšie spoznáte ich charakter. Už na prvý pohľad sú totiž o niečo komplikovanejší ako iné znamenia. Vo vzťahoch a v osobnom živote obzvlášť. To, čo na nich môžu iní obdivovať je ich odhodlanosť. Ak sa pre niečo nadchnú, vždy idú za tým, až kým nedosiahnu cieľ a to po čom túžia. Aj vo chvíľach, kedy sú vystavovaní veľkému tlaku a stresu, si zachovávajú chladnú hlavu a jednajú pomerne racionálne. 

Za každých okolností sa postavia na stranu svojej rodiny a najbližších - to je niečo, čo je u nich nemenné. Napriek tomu je život s nimi, skutočne veľmi komplikovaný, lebo sa neustále vracajú k veciam, ktoré sa stali v minulosti. 

Mohlo by vás zaujímať: Veľký horoskop na rok 2021: Nový priateľ, milenec a jedno znamenie zažije svoj doposiaľ najlepší rok

Žijú totiž v spomienkach a predstavách toho čo bolo, naozaj veľmi dlho. Neustále v hlave analyzujú, čo by sa stalo, ak by sa zachovali inak. A netýka sa to len zásadných vecí, ale aj maličkostí. Utiekajú sa skrátka k minulosti.

Aj vo funkčnom vzťahu mnohokrát riešia, prečo nezostali so svojou predchádzajúcou polovičkou. Preto zväčša aktuálny partner, či partnerka po ich boku, v určitom zmysle trpí. Majú totiž pocit, že je medzi nimi vždy niekto tretí. Tušíte pre koho je to charakteristické? Hovoríme o Vodnároch. Práve oni vo veľmi veľkej miere riešia, veci z minulosti. Oveľa viac ako je vôbec únosné. Im samým to potom bráni posúvať sa vpred. Navyše ak ich niekto sklame, nevedia sa nad vecami povzniesť a odpustiť niekomu chybu je pre nich nemysliteľné.

Sú prhkejší, majú sklony k manipulácii a veľmi ľahko upadajú do depresie. Málo a neradi hovoria o svojich pocitoch. Väčšinu vecí si nechávajú pre seba, preto je partnerský život s nimi v určitom smere mimoriadne náročný.

Bývajú veľmi tvrdohlaví a nevedia robiť kompromisy. Keď sa vám však podarí preniknúť do ich vnútra, dokážete s nimi fungovať. 

Neprehliadnite: Čínsky rok sa oficiálne začína. Pre tieto štyri znamenia však bude pohromou

Máte s Vodnármi rovnaké skúsenosti?

spolu hlasovalo 341 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe