Presunúť na hlavný obsah

Sexuálne dobrodružstvá, ktoré si ženy najviac užívajú: Tušíte, na akých miestach to majú najradšej?

Partnerské vzťahy

Zamýšľali ste sa nad tým, kde a ako majú ženy sex najradšej? Nám to prezradili ony samy a veľmi otvorene povedali, čo sa im páči. Necháte sa inšpirovať ich tipmi, kde ich máte zviesť?

Pokiaľ vás zaujíma ako zlepšiť svoj sexuálny život, zamerajte sa na svoju partnerku. Tak schválne, kedy ste sa jej naposledy opýtali a ako kde to má najradšej? Ak totiž začnete v tomto smere riešiť aj ju, je viac ako isté, že vaša intimita výrazne zistenzívni a budete mať k sebe oveľa bližšie. My sme vyspovedali tri ženy, ktoré nám veľmi otvorene prezradili - ako a kde to majú rady. 

Poriadna predohra

"Chlapi, na ktorých som mala v živote šťastie, mali jedno veľké mínus. Všetci maximálne podceňovali predohru. Chceli, sex, tu a teraz, rýchlo, nespútane, no pre mňa bez emócií. Nehovorím, z času na čas je to aj takto fajn, no nie vždy. Preto za najlepší sex považujem ten s dlhou predohrou. Bozky, dotyky, vonné oleje, šľahačka na tele. To všetko pôsobí maximálne afrodiziakálne.

Prečítajte si: Mohla som byť s tým, koho som milovala: Kvôli tejto osobe som si však vzala iného muža

"Čo sa týka miesta, pre mňa je brutálne sexi kuchyňa. Na ostrovčeku v nej, som mala doteraz najlepší sex. Keď tomu pridáte spomínané elementy a predohru, je to dokonalé." (Lea, 33)

Outdoorový sex

"Možno je toto pre ženu atypické, ale aj milujem outdoorový sex. Kdekoľvek vonku, kde nás niekto môže prichytiť, to má pre mňa neuveriteľné čaro. Toalety v reštaurácii, výťah, pláž, park, ulička v meste... to všetko sú miesta, ktoré sú skvelé. Je to vzrušujúce, sexi, dobrodružné. No paradoxone, muži na ktorých narážam, sú v tomto celkom ostýchaví. Sama nechápem prečo." (Lujza, 29)

Staré dobré auto

"Ja osobne milujem sex v aute. Mám to takto nastavené naozaj dlho. Je tam istá dávka súkromia, no zároveň adrenalín, že vás niekto môže vidieť. Nedám na to dopustiť. Ale s mojim mužom, sme to tam robili skutočne len párkrát."

Neprehliadnite: Klamal mi o tom, kto v skutočnosti je: Pravdu som sa dozvedela náhodne od tejto neznámej ženy

"On na takéto veci vôbec nie je, čo je pre mňa celkom škoda. Nikdy sa ma nepýtal na to, ako by som to chcela. Ale na takýto typ sexu nedám dopustiť." (Hana, 34)

Máte radi sex na atypických miestach?

spolu hlasovalo 461 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe