Presunúť na hlavný obsah

Sestry, ktoré ovládali celý Hollywood. Čo je s milionárkami Hiltonovými dnes?

Zahraničné celebrity

Ešte pred 20-timi rokmi nebol človek, ktorý by meno Hilton nepoznal. Okrem bohatého impéria za to mohli aj sestry Hiltonové, ktoré boli kedysi vo svete šoubiznisu pečené-varené.

Sestry Paris a Nicky boli už útleho veku obklopené luxusom. Dedičky miliardového impériá mohli mať všetko, na čo len pomysleli - a tomu aj tak skutočne bolo. Zatiaľ čo sa Nicky držala viac v ústraní, Paris využívala publicitu a možnosť slávneho mena na plné obrátky. Už ako tínedžerka navštevovala najprestížnejšie bary, do ktorých sa smrteľník nemohol len tak dostať a priatelila sa s celebritami, ktoré vo svete šoubiznisu niečo znamenali. Medzi jej najbližšie priateľky patrila speváčka Britney Spears a neskôr aj herečka Lindsay Lohan

S herectvom začala koketovať aj samotná Paris. Zatiaľ čo jej sestra rozbiehala vlastnú značku oblečenia, ktorú si mohla dovoliť najmä vďaka nemalému finančnému zázemiu, jej staršia sestra sa snažila preraziť v Hollywoode. V ňom už síce nepochybne mala miesto, no ani nie kvôli svojmu talentu, ako škandálom. Paparazzi ju totiž neraz prichytili opitú a nespôsobilú fungovať. 

Prečítajte si: Nielen Britney, ale aj Paris. Na známej celebrite sa sláva podpísala nepekným spôsobom

Inšpirovala samotné Kardashianky 

Zlomový moment nastal, keď sa Paris rozhodla prísť s vlastným formátom televíznej šou. Spočiatku v nej vystupovala so svojou najlepšou priateľkou Nicole Richie, v ktorej opisovali nástrahy a ''ťažký život'' bohatých ľudí. Neskôr však presedlala na samotnú šou, v ktorej si hľadala najlepšiu kamarátku. Hneď niekoľko sérií, ktoré vysielalo MTV, si získalo srdcia miliónov divákov. Na popularite naberala aj Paris, ktorej sa základňa fanúšikov rozširovala obrovskou rýchlosťou. 

Týmto formátom inšpirovala hneď niekoľko celebrít, vrátane svojej asistentky Kim Kardashian. Tá začala rodinnú šou práve na báze Paris, a tak niet pochýb o tom, že práve Hiltonka je priekopníčkou televíznych šou.

Od tohto momentu však prešlo už viac než 15 rokov a za ten čas bola Paris zosadená z trónu kráľovnej Hollywoodu práve svojou kamarátkou Kim Kardashian, ktorú do týchto tajov zaúčala. Faktom je, že do dnešného dňa sú tieto dve kamarátky a k popularite Paris pomáha aj samotná Kim. 

Paris sa len pred pár dňami vydala a svoje áno povedala Carterovi Reumovi v súkromnej rezidencii v Los Angeles. Nicky už bola v chomúte dvakrát - a pred šiestimi rokmi povedala áno vplyvnému podnikateľovi z ešte vplyvnejšej rodiny - Jamesovi Rotschieldovi. Zdá sa, že sú obidve spokojné - a dnes žiaria šťastím.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe