Presunúť na hlavný obsah

Kombinácia rockového nádychu a elegancie, ktorá pristane každému: Akutálny módny trend očarí

Móda

Jemné elementy rockového štýlu prepojeného s eleganciou sú niečo, čo pristane každej žene. Treba však samozrejme voliť tie správne kúsky a prispôsobiť ich svojej postave.

Výzvy, provokácie, rebélia, prevaha čiernej, kovov kombinácia s jemnými prvkami - to všetko charakterizuje prelínanie rockového štýlu s eleganciou. Začiatok rocku v hudbe sa pripisuje 50. rokom dvadsiateho storočia. Kým obdobie Elvisa Preslyho, The Rolling Stones a The Beatles, bolo celé v tvrdom rockovom duchu, dávku glamu do tejto módy vdýchla Vivienne Westwood, potom Marc Jacobs, ktorý zase v značnej miere pracoval na tom, aby priniesol grunge rock masám.

Provokatívnejší a honosnejší

Kombinácia rockového nádychu, elegancie a prelínanie sa so ženskosťou, ktorá sa prejavuje ako v siluetách, či výberoch materiálov je trend, ktorý v značnej miere prevláda dodnes a pristane každému. Nemusíte sa báť pri čiernej ani čipky, šifónu, velúru, peria či lakovanej kože.

Inšpirujte sa: Lady Gaga v novom filme House of GUCCI: Ako Patrizia Reggiani hviezdi v šperkoch BVLGARI

Úzky strih nohavíc pokojne skombinujete s výraznejším vrchom a vysokými čižmami. Ak však siahnete po extravagantnom perí ako je to tu, zabudnite na výrazné doplnky. 

Ohúrte sexappealom a eleganciou

Veľmi obľúbená je koža v spojení kovovými prvkami a kašmírom. Rovnako výrazné pančušky, ktoré podporia ženskosť sú žiadanými. K čiernej farbe ako vedúcej v celom glam rockovom štýle, sa pridáva červená, biela, vínová a strieborná.

Viac ženskosti a jemných elementov

Šifónové sukne, blúzky, úzke koženné bundy. Skrátka viac ženskosti aj v doplnkoch ako sú korálky, náramky, náušnice, prstene, čelenky, gumičky - to všetko je vhodné na umiestnenie akcentov pri vytváraní rockabilly vzhľadu.

Neprehliadnite: Seriálový hit Netflixu Halston: Vzostupy a pády celebritného dizajnéra, ktorého preslávila aj Jackie Kennedy

V tomto prípade zostaňte verné skôr čiernej a príliš neexperimentujte s farbami. Áno, platí opäť staré známe - menej je viac.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe