Presunúť na hlavný obsah

Vianočný čas v podaní Márie Dušička: Takto u nás doma vyzerajú Vianoce

Slovenské celebrity

Obdobie Vianoc si známa kráska veľmi užíva. A odkedy je mamou, obzvlášť. Ako vyzerajú Vianoce u nich doma? Čo pečú a na čo má nádherná Mária slabosť?

Mária, blížia sa nám najkrajšie sviatky roka. Ako u vás doma, vyzerajú Vianoce odkedy máte Ariu? Užívaš si to celé, teraz predsa len o niečo intenzívnejšie? 

Predtým, ako som mala Ariu, sviatky som trávila v dome môjho najlepšieho priateľa (dnes je jej krstným). On zbožňuje Vianoce a zvyčajne usporiadal slávnostnú recepciu so šampanským. Azda aj kvôli tomu, som nikdy nemala príležitosť zdobiť svoj vlastný dom, pretože som vždy bola preč. 

Teraz, keď som vydatá a máme Ariu, náš dom sa pomaly mení na zimnú krajinu zázrakov. Ja sa práve v tomto čase, cítim doma ešte šťastnejšie a veľmi útulne.

Stromček budeme mať o pár dní a neviem sa dočkať, kedy mi na neho Aria „pomôže“ dať prvú ozdobu.  

Krb je zapálený a všetci prežívame krásne, predovšetkým pomalé dni a užívame si naše už nie až tak malé bábätko. Naozaj dúfam, že budú biele Vianoce, aby sme dcérku mohli vziať sánkovať. 

Prečítajte si: Český slávik 21: Monika Bagárová zožala za výber róby najväčší úspech, zlatého slávika získala tehotná Ewa Farna

Čo ty a pečenie? Máš ho rada? 

Kedysi ma pečenie veľmi bavilo, mojou špecialitou bol mrkvový koláč. Bol dokonale vlhký a plný korenia. Robila som ho takmer na všetky príležitosti. A samozrejme počas prvého lockdownu, ako my všetci, som sa aj naučila robiť ten najlepší banánový chlieb (úsmev).

Aký je tvoj najobľúbenejší vianočný koláč? 

Môj najobľúbenejší vianočný koláč je ten, čo pripravuje môj najlepší kamarát. Je to tradičný Írsky vianočný koláčik a priznám sa, že recept netuším. Len viem, že ho začína robiť už v auguste a každý týždeň ho „kŕmi“ brandy. Netreba dodávať, že tento zákusok je skvelý!

Neprehliadnite: VIDEO: Film Cenzorka od Petra Kerekesa: Filmári prešli za 6 rokov 12 ženských väzníc na Ukrajine

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe