Presunúť na hlavný obsah

Vianočné beauty darčeky ako drobnosť, ktorá poteší: Investujte do krásy, s ktorou zastavíte čas

Krása

Drobnosť, ktorá vyčaruje žene úsmev na tvári. Tak čo, ktoré beauty prekvapenie by ste si chceli nájsť pod vianočným stromčekom?

Hovorí sa, že ženy sú komplikované bytosti. To však neplatí pri výbere vianočných darčekov. Ak si neviete radi, beauty darček ich vždy poteší. Je to drobnosť, ktorá dnes získava celkom nový rozmer, a to aj vďaka revolučnému prístupu mnohých značiek a tiež inováciou produktov.  

Čas Vianoc nás núti spomaliť a zamyslieť sa. Mnohí z nás majú tradíciu a pozerajú si rodinné albumy s fotografiami. Čas je neúprosný a najmä, my ženy, ho vnímame aj cez našu pleť a pokožku. Chceme byť večne zdravé a krásne. 

Inšpirujte sa: Najkrajšie make-up paletky, ktoré sú vhodné aj ako darček: Docielite s nimi výnimočnú krásu

Zastavme na chvíľu čas

Shiseido Ultimune prichádza s najnovšou inováciou v podobe technológie ImuGenerationRED TechnologyTM. Centrom pozornosti je imunita pokožky a výskum hlavného zdroja energie pokožky „Lifeblood ResearchTM“. Odhaľuje vnútornú silu pleti, ktorá pod jej vplyvom menej podlieha známkam času. Starnúce bunky sa snaží rozpoznať a zneutralizovať. Vďaka tomu môžeme aspoň na chvíľu zastaviť čas.

Vianočné trio na pery

Vianočné trio na pery Butter Lip Gloss v obľúbených odtieňoch z kolekcie Gimme SuperStars značky NYX Professional Makeup. Sviatočnému make-upu dodajú dokonalý lesk v nude farbách. Vianočné trio vás počas slávnostných chvíľ i mimo nich nesklame.

Sladkosť, ktorá ukrýva objem rias ako zo salóna

Urobte radosť sebe, svojej kamarátke alebo niekomu z rodiny sladkosťou od Maybelline New York. Neodolateľný look na vianočnú alebo silvestrovskú párty.  Jemne ružový lesk na pery Lifter Gloss Ice​ a riasenka Lash Sensational pre veľký objem rias ako zo salóna.

Nadčasový, ale aj slávnostný make-up

Nadčasová, ale aj slávnostná. Taká je kolekcia make-upu Dior Backstage.  Naša najobľúbenejšia je paletka Dior Backstage Eye Palette, s ktorou pracuje sám umelecký riaditeľ make-up divízie Dior, Peter Philips. Osem odtieňov a jeden prímer zabezpečia pre váš look to najlepšie, čo si môžete želať. K nim dokonale ladí aj Lip Glow a Dior Addict Lip Maximizer na pery.

Neprehliadnite: TOP účes vhodný na večer, keď po celom dni nestíhate: Ihneď vás premení na elegantnú dámu

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe