Presunúť na hlavný obsah

Toto jednotlivé znamenia potrebujú ku šťastiu: Pozrite sa, čo vám zabezpečí vytúženú harmóniu a balance v živote

Partnerské vzťahy

Viete, čo vás urobí naozaj šťastnými? Čo je to, po čom vo svojom vnútri úprimne túžite? Podľa znamenia zverokruhu, to vraj môžete odhaliť.

Baran, Rak, Panna, Škorpión

Tieto znamenia sa celý rok naháňali neustále za niečím, mali množstvo vecí, ktoré museli riešiť, no nedokázali sa úplne sústrediť na svoj osobný život. Bolo pre nich prioritou stihnúť všetko, čo si zaumienili. Avšak v celom tomto kolotoči, zabúdali sami na seba.

Neprehliadnite: Milovanie trikrát do týždňa. Odborníci radia, že by ste túto pravidelnosť nemali presahovať

Verili totiž tomu, že ak dokážu všetko, čo si zaumienili, nájdu šťastie. No opak je pravdou. Toto obdobie ich prinúti spomaliť a konečne nájdu to, po čom tak veľmi túžili. Vytúžený pokoj. Pochopia, že ich ozajstné šťastie je v kruhu rodiny a najbližších. 

Strelec, Býk, Blíženec, Váhy

Akčné, dobrodružné znamenia, ktoré neustále túžia niečo spoznávať a objavovať. Aj tak možno definovať daných ľudí. Ako keby však úplne nevedeli, čo je pre nich zmyslom života.

Baví ich spoznávať nové krajiny, kultúry a práve toto je niečo, čo ich aj vnútorne uspokojuje a privádza k vysnívanej harmónii. Milujú slobodu a práve tá im dáva v tomto smere pocit šťastia, ktorý azda každý z nás hľadá. 

Vodnár, Ryby, Kozorožec, Lev

Títo ľudia sa radia medzi mimoriadne citlivých a skeptických zároveň. Definuje ich akási večná nespokojnosť s okolím a mávajú mnohokrát aj problém sami so sebou. Odrazu však pochopia, že toto nie je cesta.

Prečítajte si: Breakup sex: Pomôže alebo vás dostane len do zbytočných problémov?

Hoci to pre nich bude výzvou, naučia sa milovať sami seba a to ich posunie v živote o niekoľko krokov vpred. So sebaláskou, totiž príde aj vytúžený pocit zadosťučinenia a pokoja. 

Našli ste už v živote vytúžené šťastie?

spolu hlasovalo 228 ľudí

Ešte nie
144

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe