Presunúť na hlavný obsah

Nový rok v podaní Meghan a Harryho: Toto všetko má dvojica v pláne a odhalili aj svoje predsavzatia

Zahraničné celebrity

Meghan a Harry sa rozhodli žiť život podľa vlastných pravidiel. Dvojica prezradila aj to, aké si dala novoročné predsavzatia, ktoré sú pre nich samých inšpiráciou.

Túžime po slobodnom rozhodovaní, živote v láske a pochopení

Potom, čo sa princ Harry spolu so svojou manželkou rozhodli odísť z kráľovskej rodiny, vedú život po akom vždy túžili. Majú slobodu, ktorá bola pre nich prioritou a svoje správanie nemusia podriaďovať protokolu kráľovskej rodiny.

Kým napríklad tváričku malého Archieho, museli svetu ukázať krátko po tom ako Meghan porodila, pri dcérke tak urobili až teraz. Práve sila môcť ovplyvňovať vlastné kroky a rozhodnutia, bola pre nich jedným z dôležitých elementov. 

Prečítajte si: Kráľovská svadba nie je zárukou šťastného manželstva: Tieto páry takmer položili svojim rozvodom monarchiu

"Už keď sme sa rozhodli odísť z Británie, vedeli sme, že naše rozhodnutie je nás ako rodinu správne. Dali sme si aj ako predsavzatie do ďalšieho roka, že chceme byť skrátka šťastní. To je pre naše spoločné fungovanie najpodstatnejšie. Aj pre naše deti. A to šťastie sme odchodom našli. Túžime po slobodnom rozhodovaní, živote v láske a pochopení. To je pre nás mimoriadne dôležité," prezradili manželia pre New York Times.  

Neprehliadnite: Tajné vychytávky sestier Middletonových. Kate a Pippa sa držia zásad, ktoré im zdelila ich mama

Meghan sa nikdy netajila tým, že bola v Británii nešťastná. Na jednej strane na ňu negatívne vplývalo prostredie, veľký tlak okolia a to, že sa tam cítila sama. Aj sám Harry viackrát vyjadril, že mal o svoju manželku obavy. 

"Mojim jediným a hlavným poslaním je ochrániť svoju rodinu, ktorá je pre mňa všetkým. Bolo to pre nás oboch neuveriteľne ťažké, ale aspoň máme jeden druhého."

Práve túžba po láske, nezávislosti a sebestačnosti je pre pár viac ako dôležitá. Celkovo sa týmto riadia v živote a chcú aby ich iní prijali presne so všetkým, čo si v živote so sebou nesú. 

"Chceme sa venovať všetkým rozbehnutým veciam a veríme, že sa nám aj malou časťou podarí v akomkoľvek smere urobiť tento svet krajším miestom. Nerobíme to len pre seba, ale aj pre ďalšie generácie," dodal Harry.