Presunúť na hlavný obsah

Naučte sa nosiť páperky po vzore známych Sloveniek: Toto definuje váš štýl

Slovenské celebrity

Tohtoročnej zime, jednoznačne kraľujú aj rokmi obľúbené páperky. Či už zvolíte kabát alebo bundu je len na vás. Podstatné je zvládnuť definovať vlastný štýl. Inšpirujte sa Slovenkami, ktoré to v tomto smere skrátka vedia.

Sú pohodlné, teplé, pôsobia ležérne, no elegantne zároveň a viete si pri nich vybrať strih, ktorý lichotí každej jednej postave. Páperové bundy a kabáty skrátka nestrácajú na popularite už niekoľko sezón. A veľmi dobre to vedia aj obľúbené Slovenky. Tieto ženy majú skvelý vkus a ich výber ani tentokrát nesklamal. Práve naopak. 

Dominika Navara Cibulková

Sympatická bývalá tenisová hviezda, mama malého Jakubka, Dominika Navara Cibulková je žena, ktorá módu miluje. Môžete si byť istí, že v jej šatníku vždy nájdete aktuálne fashion trendy a vychytávky. A inak to nie je ani teraz. 

Neprehliadnite: Silvia Lakatošová prekvapuje postavou, akú jej môžu závidieť aj tínedžerky. Ako to robí?

Páperka v baby blue odtieni je nádherným kúskom, ktorým dokážete krásne oživiť šatník. Tento odtieň sa hodí rovnako plavovláskam ako aj brunetkám. Rovný strih je tiež žiadaným a skvele kopíruje siluetu. 

Karolína Chomisteková

Jedna z našich najsledovanejších Sloveniek, Karolína Chomisteková vyzerá skvele vo všetkom, v čom sa objaví. Hoci patrí skôr medzi vyznávačky minimalistických línií, tentokrát stavila na prvky, ktoré sú predsa len extravagantnejšie.

Vzory na páperkách sú niečo, čo by ste mali vyberať naozaj striedmo a už pri samotnom výbere, je dôležité premýšľať nad tým, ako budete takýto kúsok kombinovať. Ide však o look, ktorý perfektne definuje osobnosť človeka a jeho životný štýl

Soňa Skoncová

Krásna moderátorka, mama nádherného chlapčeka, Soňa Skoncová siahla po páperke s opaskom. Čierna farba je nadčasvou klasikou a previazanie opaskom okolo pása, krásne nechá vyniknúť vaše línie.

Toto je presne kúsok, ktorý môžete vytiahnuť zo skrine aj o 5, či 10 rokov. Vždy ním očaríte. 

Ivana Gáborík

Pôvabná bývalá tanečnica, mama rozkošnej Belly, ku ktorej čoskoro pribudne súrodenec, Ivana Gáborík je za každých okolností očarujúca. Na prechádzku s dcérkou, zvolila ležérnejšiu verziu bielej bundy, ktorá sa do chladných dní naozaj hodí.

Prečítajte si: VIDEO: V šatníku známej lekárky: Alena Pallová čo nosí do práce a v čom ju stretnete v meste na brehu Dunaja

Biela kraľuje zime a nosí sa na každom dominantnejšom kúsku. Ivana je jasným dôkazom toho, že aj mama môže byť nádherná a štýlová. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe