Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Červená kamélia N°1 de CHANEL: Budúcnosť v oblasti krásy, ktorá ide nielen zvonka, ale aj zvnútra

Krása

Budúcnosť nemôžeme presne predpovedať, ale môžeme sa na ňu pripraviť. CHANEL odhaľuje revolúciu v oblasti krásy a starnuia. Nový rad starostlivosti o pleť N°1 de CHANEL, ktorej hviezdou je povestná kamélia, tentokrát červená.

Nový rad starostlivosti o pleť N°1 de CHANEL. Nový inovatívny prístup s rešpektom k prírode a životnému prostrediu. Cieľom je dosiahnutie rovnováhy tela a duše, krásy a mysle. Je dôležité nielen pekne vyzerať, ale sa tak hlavne cítiť.  

VIDEO: Zrodil sa nový rad starostlivosti o pleť N°1 de CHANEL

 

V hlavnej úlohe žiari červená kamélia

Výťažok z kamélie Red „The Czar“ Camellia pochádza z celkom špeciálneho miesta, kde sa pestuje  – CHANEL vytvoril laboratórium pod šírim nebom v Gaujacq vo Francúzsku, ktoré starostlivo vyberali vzhľadom na mikroklímu a úrodnú pôdu.

Prečítajte si tiež: VIDEO: CHANEL Métiers d’art collection 2021/22 ako vízia budúcnosti: Úcta k tradičným remeslám a zlatým rukám

Kamélia je charakteristickým prvkom CHANEL. Ikonická rastlina Gabrielle Chanel, ktorá vizionárskym spôsobom vnímala jej estetickú hodnotu a jej silu. Kolekcia kamélií a jej inovatívne agroekologické metódy pestovania sú len začiatkom ľudského a vedeckého dobrodružstva, ktoré uskutočnila spoločnosť CHANEL. Na to, aby kamélia kvitla, potrebuje mierne a vlhké podnebie. Len tak môže naplno prejaviť svoju vitalitu a energický rast a intenzívne sa rozvetvovať.

Nový rad N°1 de CHANEL pozostáva z celkom 9 produktov. Balenie je eco-designed. Použité boli recyklovateľné materiály a produkty sú z 80% skla. Balenie krému na tvár RED CAMELLIA REVITALIZING CREAM je znovu plniteľné a patentované.

RED CAMELLIA REVITALIZING SERUM – N°1 v rituáli starostlivosti o pleť radu N°1 de CHANEL

Koncentrovaný výťažok z červenej kamélie. 95% ingrediencií prírodného pôvodu, z toho celých 76% je derivované z kamélie. Transparentná gélová textúra s osviežujúcim efektom rýchlo splýva s pleťou. Pri pravidelnom používaní dochádza k viditeľnej redukcii vrások a pórov. Pleť je zjednotená, pružná a rozjasnená. Sérum koriguje päť známok spôsobujúcich starnutie pleti a predchádza ich vzniku.

RED CAMELLIA REVITALIZING CREAM 

Ide celkom o prvý krém z dielne CHANEL s vymeniteľným znovu plniteľným obsahom! Krém vyhladzuje, posilňuje a chráni pleť. Jemne parfumovaná „našľahaná“ textúra pre hladkú a rozžiarenú pleť. 95% ingrediencií je prírodného pôvodu (70% derivované z kamélie).

RED CAMELLIA REVITALIZING EYE CREAM

Redukuje tmavé kruhy a odtoky pod očami. Zloženie je obohatené o skvalán a kyselinu hyalurónovú. Svieža a ľahká textúra obsahuje 91% prírodných ingrediencií a  Hydratuje, rozžiari očné okolie.

RED CAMELLIA POWDER-TO-FOAM CLEANSER

Ultra jemná púdrová textúra sa pri kontakte s vodou premení na delikátnu penu, ktorá dokonale očistí pleť od nečistôt. Je obohatená o olej z povestnej červenej kamélie a 93% ingrediencií je prírodného pôvodu.

RED CAMELLIA REVITALIZING LOTION

Dodáva energiu a zjednocuje tón pleti. Svieža a transparentná textúra s vysokým obsahom vody z kamélie, až 97% prírodného charakteru.

RED CAMELLIA REVITALIZING SERUM-IN-MIST

Dvojfázové zloženie – pôsobí proti znečisteniu, osviežuje a revitalizuje pleť. Koncentrovaný výťažok z červenej kamélie môžete aplikovať na celú tvár kedykoľvek počas dňa. 

RED CAMELLIA REVITALIZING FOUNDATION

ľahká textúra a efekt „druhej pleti“. Taký je dlhotrvajúci tekutý make-up, ktorý hydratuje a chráni pleť a zároveň rozjasňuje a to až v 20 odtieňoch pleti. Obsahuje 94% prírodných ingrediencií a olej z červenej kamélie. 

RED CAMELLIA REVITALIZING LIP AND CHEEK BALM

Multifunkčný balzam, farba na pery a lícne kosti. Príjemná textúra splýva s pleťou a dodáva farbu, hydratuje či vyživuje. 6 farieb, v ktorých je k dostatiu je obohatených o olej z červenej kamélie a prírodné vosky. 

Mohlo by vás zauímať: CHANEL Backstage Métiers d’Art Show: Make-up looky s dôrazom na hrubú očnú linku

 

N°1 DE CHANEL - L'EAU ROUGE - REVITALIZING FRAGRANCE MIST

Parfumovaná hmla s jemnou vôňou, osviežením a prebudením. Olivier Polge použil na základ parfumu zložky obsiahnuté v produktoch starostlivosti o pleť, vodu z kamélie a extrakt z červenej kamélie. Práve jedinečnosť červenej kamélie bola hlavnou inšpiráciou pri koncipovaní originálneho kvetinového buketu obsahujúceho jazmín, pomarančový kvet, ružu a ovocné nôty pre dodanie sviežosti.
Kamélia sama o sebe nemá žiadnu vôňu. Aplikujte samostatne alebo v kombinácii s obľúbeným parfumom len na pulzujúce body alebo na celé telo.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe