Presunúť na hlavný obsah

Najatraktívnejšie fashion outfity roka 2021: Tieto majú predpoklad stať sa ikonickými

Móda

Sú outfity, ktoré majú predpoklady stať sa skutočne ikonickými. Pozrite sa spolu s nami, do čoho sa oplatí investovať a budete v tom chic ešte roky. Nielen jednu sezónu.

Každý rok so sebou prináša nové trendy. Niektoré padnú do zabudnutia, iné majú predpoklad stať sa doslova ikonickými. Mnohé kúsky, ktoré boli chic pred dvadsiatimi rokmi si pokojne môžete vziať na seba aj dnes a rozhodne zažiarite. My sme sa tentokrát pozreli na outity, ktoré sa tešili obľube v roku 2021 a majú naozaj veľké tendencie byť nezabudnuteľnými. 

Všestranný minimalizmus

Minimalizmus bol v roku 2021 naozaj veľmi výrazným. Jeho vyznávačky si v každom ročnom období prišli na svoje. Nosil sa totiž neustále.

Inšpirujte sa: Najikonickejšie tenisky, ktoré sa vám zídu v šatníku: Nosili sa pred rokmi a dnes  sú ešte o čosi štýlovejšie

Čisté, jednoduché línie, sofistikované strihy pristanú totiž každej žene a veľmi ľahko sa kombinujú. Pokiaľ chcete takýto outfit niečim osviežiť, stačia výraznejšie náušnice, či náhrdelník. 

Chanelovské kostýmčeky

Nezabudnuteľná Coco Chanel, úplne zmenila svet módy. Žena, ktorá bola inšpiráciou a múzou, dodnes zanechala vo fashion svete nezmazateľnú a výraznú stopu. Jej značka sa stala symbolom luxusu, kvality, výnimočnosti a ikonickosti.

Práve chanelovské kostýmčeky, v duchu, ktorý sama Gabrielle milovala boli hitom minulý rok a bude to tak aj naďalej. 

Skin mood

Koža ako symbol novej doby. Aj tak možno nazvať kožennú obsesiu, ktorá v módnom svete práve v roku 2021 nastala. Nosili sa kostýmy, saká, nohavice, sukne, dokonca aj šaty. Skrátka skin mood vo všetkých ohľadoch. Pokiaľ ste v tomto smere stavili na kvalitu, môžete si byť isté, že tieto kúsky budú roky patriť medzi najžiadanejšie. 

Mohlo by vás zaujímať: Dokonalý outfit na jesennú svadbu: Viete, po akých kúskoch siahnuť, aby ste nezatienili nevestu?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe