Presunúť na hlavný obsah

Nové výzvy v tomto roku? Aj ženy majú svoje zlozvyky, s ktorými chcú skončiť

Lifestyle

Hovorí sa, že na každý problém existuje riešenie. A je to skutočne tak... Niektoré výzvy nám začiatkom roka dajú poriadne zabrať. Čo tak hľadať alternatívy?

Pri plnení a dodržiavaní novoročných predsavzatí to nie je to vôbec jednoduché. Ženy sú expertky na novoročné výzvy, často si dávajú až nereálne ciele. A s tým potom môže prísť napätie, človek sa cíti viac pod stresom a bojí sa, že sklame seba, rodinu či svoje okolie. Môžete mať dokonalú domácnosť, dokonalú postavu, dokonalý životný štýl, mať perfektnú prácu, byť šťastná, spokojná? Áno...ale za akú cenu? Neprepínajte svoje sily a nastavte si svoje ciele rozumne. Aj odborníci varujú, aby si ľudia pri novoročných cieľoch vždy spomenuli na to, čo je v ich silách a čo už nie. Vyhnú sa tak potom zbytočnému sklamaniu.

Stres a dym? Obom stopku

Nepríjemný a nechcený spoločník stres. Ten sa, žiaľ, s dymom kamaráti. Vtedy často človek siahne po cigarete, k prvej ide druhá a potom ďalšia a ďalšia. Presne tak, stres je jedným z hlavných spúšťačov fajčenia. K fajčeniu klasických cigariet „dopomáha“ napríklad i pocit neistoty, príval povinností, ale aj práca z domu. Tá nám totiž dáva väčší pocit slobody aj pri zlozvykoch.  Pri takejto forme práce môžeme byť viac v pokušení, veď máme viac možností porušiť svoje sľuby. 

Na začiatok to vyskúšajte bez dymu

Fajčiari, ktorí nedokážu alebo nechcú prestať fajčiť, sa môžu potešiť modernému riešeniu. Klasické cigarety ovplyvňujú nielen zdravie, ale často i vzťahy medzi ľuďmi. Mnoho ľudí sa snaží prestať s fajčením, ale vždy sa po čase k tomuto zlozvyku vráti. Boj proti fajčeniu môže vyvolať nejeden konflikt, odborníci ale hovoria, že pri obviňovaní si veľmi nepomôžeme. Naopak, môže to mať presne opačný efekt. Vtedy môže byť prvým krokom hľadanie vhodnejších alternatív.

Bezdymové zariadenia ponúkajú jedinečné riešenie, ako si poradiť  boji proti dymu z klasických cigariet. Novinka lil SOLID 2.0 bez zápachu a popola nielen pre pánov, ale i dámy a teda pre tých, ktorí túžia dať stopku klasickým cigaretám.

Cenovo dostupná alternatíva nespaľuje tabak a nespôsobuje pasívne fajčenie. Pri používaní vzniká namiesto dymu aerosól, ktorý sa vo vzduchu rýchlo vyparí. Takýto aerosól tiež obsahuje v priemere o 95 percent menej škodlivín ako cigaretový dym a je zložený prevažne z vodnej pary, nikotínu a glycerínu. Jeho ďalšia výhoda spočíva i v tom, že sa nedrží na pokožke, vlasoch, nie je ho cítiť ani na končekoch prstov alebo na oblečení a predmetoch vo vašom okolí. A pýtate sa čo škvrny na zuboch po klasických cigaretách? Dobrá správa, aerosól z nahrievaného tabaku zanecháva na zuboch výrazne menej škvŕn.

Bezdymová alternatíva prichádza v dvoch farebných prevedeniach COSMIC BLUE a STONE GREY. Zariadenie je zároveň kompatibilné s IQOS 3 DUO.

lil SOLID 2.0 je určený len pre dospelých fajčiarov, obsahuje nikotín, a tak nie je úplne bez rizika.

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -