Presunúť na hlavný obsah

Po rokoch čas strávený na Slovensku. Známa modelka, ktorá žiari v Amerike, navštívila svoju rodnú krajinu

Slovenské celebrity

Je mladá, krásna, úspešná - a momentálne je jej prechodným domovom jedna z najprestížnejších lokalít sveta, Manhattan. Napriek tomu Michaela nezabúda na to, odkiaľ pochádza a na návštevu Slovenska sa dlho tešila.

Hoc je Michaela Výbohová známou modelkou, ktorá sa vo svojich 24 rokoch stihla objaviť na stránkach prestížnych módnych časopisov ako Harper's Bazaar, ale zároveň rozbehnúť aj vlastný biznis, ktorý si všimol aj samotný Forbes, na Slovensku ju mnohí ešte nepoznajú. Dôvodom je, že jej miesto pôsobenia je najmä za oceánom, konkrétne v New Yorku, kde žije už dlhé roky. 

Prečítať si o Michaele môžete tu: Krásna Slovenka, ktorá očarila Ameriku: Michaela otvorene o tom, ako sa jej podarilo preraziť v zahraničí

Po rokoch prišla na Slovensko

Zhoršujúca pandemická situácia bola jedným z dôvodov, prečo Michaela nenavštívila svoju rodnú krajinu, aj keď po tom túžila. Ešte predtým za to mohla nepochybne aj pracovná vyťaženosť. „Na Slovensko som sa tešila ako nikto iný! Boli to už štyri roky, kým som nebola späť, zatiaľ najdlhší čas, aký som bola od rodiny,'' prezradila nám krásna modelka a podnikateľka, ktorá sa do svojej rodnej krajiny vybrala počas vianočných sviatkov. Ešte predtým však absolvovala pracovný výlet do Milána, a tak mala možnosť užiť si aj iné európske miesta. 

Hoc bolo Taliansko nepochybne čarovné, Miška sa najviac tešila domov. „Bolo to ťažké, špeciálne, keď pandémia vyvrcholila a ja som zostala sama. Bála som sa o všetkých a cítila sa bezmocne... aj keď sa zdá, že to rýchlo ušlo, môžem vám povedať, že sa to už nestane,'' opísala svoje pocity a dodala, že dostať sa za rodinou bol jeden z jej hlavných cieľov, ktorý sa jej napokon podarilo splniť.

Návšteva rodnej krajiny nesklamala, ale naopak - zanechala v nej pozitívne dojmy a naplnila ju energiou. „Síce ešte bolo všetko zatvorené, ale na vianočnom čare za to neubudlo. Sviatky som mala krásne, so všetkým tradičným, ako sa patrí, od kapustnice, kapra až po Mrázika.Po príchode do Bystrice som bola prekvapená, ako rýchlo sa veci menia. Nové stavby, budovy, stanice. Stihla som vybehnúť aj na Králiky, hory sú moja srdcovka - tam sa veľa nemení a dúfam, že ani nebude. Slovensko je krásne a vždy to bude domov,'' dodala.

Neprehliadnite: Moje módne obsesie: Niki Lowrie sa snaží spojiť šetrný spôsob života s láskou k móde

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe