Presunúť na hlavný obsah

Spor medzi sestrami Spearsovými. Vojna sa začala po tom, či Britney prehovorila

Zahraničné celebrity

Ešte nedávno mali ukážkový vzťah, no dnes už o ňom nemožno ani zďaleka hovoriť. Reč je o azda najznámejších sestrách Hollywoodu, Britney a Jamie.

Už od momentu, ako sa Britney preslávila skladbou Baby One More Time, na seba upútavala pozornosť. Jej sláva bola taká veľká, že sa z nej takmer okamžite stala popová ikona, o ktorú sa zaujímali médiá z celého sveta. Blonďavá speváčka sa objavovala na titulkách, na najdôležitejších šoubiznisových udalostiach, ale aj v televíznych reláciách, kde ju všetci spovedali. 

Spolu s ňou sa slávy dočkala aj jej omnoho mladšia sestry, Jamie Lynn Spears. Tá mala v čase, keď Britney valcovala svet, len osem rokov, no už vtedy bolo jasné, že ju minimálne kvôli slávnemu menu čaká o čosi iné detstvo, než jej rovesníkov. Tak sa aj stalo a Jamie bola ponúknutá úloha v detskom televíznom seriáli, kde istý čas hviezdila. Fanúšikov však šokovala rovnako v čase, ako samotná Britney. Zatiaľ čo speváčka čelila psychickému zrúteniu, jej mladšia sestra v 16-tich rokoch porodila svoje prvé dieťa. 

Prečítajte si: Britney kedysi žila pod drobnohľadom. Nemohla sama chodiť na nákupy, ale ani mať sex bez ochrany

Mala byť jej opatrovníčkou 

Od toho momentu sa život dvoch sestier výrazne zmenil. Zatiaľ čo bola Britney Spears dlhé roky pod opatrovníctvom svojho otca, Jamie sa narodilo druhé dieťa a šťastne sa vydala. Zdalo sa, že napriek 10-ročnému vekovému rozdielu majú k sebe Spearsové blízko. Speváčka na súde dokonca žiadala, aby jej súd zmenil opatrovníka - a aby sa jej opatrovníkom stala mladšia sestra. Tá mala podľa oficiálneho vyhlásenia k Britney omnoho bližšie a bola jej najlepšou kamarátkou. 

Zdá sa však, že to tak celkom nebola pravda. Od momentu, čo sa Britney podarilo zbaviť opatrovníctva, totiž verejne prehovorila aj o vzťahu so svojou sestrou. „Nikdy nemusela pohnúť ani prstom. Všetko dostala na zlatom podnose,'' vyjadrila sa verejne a dodala, že jej sestra bez hanby ťažila z jej slávy.

„Nepáči sa mi, že moja sestra vystupuje a spieva moje pesničky,'' uviedla rázne a zároveň svoju sestru unfollowla na sociálnych sieťach. Jamie sa však obraňuje, že Britney chcela stále len najlepšie a stále tu pre ňu bola. Inak to však vidí samotná speváčka, ktorá so svojou sestrou teraz, v čase, keď je konečne voľná, odmieta čo i len prehovoriť.

Neprehliadnite: Otehotnela v 16tich, lákala kontroverznosťou. Kto je Jamie Lynn Spears, mladšia sestra známej speváčky?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe