Presunúť na hlavný obsah

Sexi figúry známych Sloveniek: Inšpirujte sa ich tipmi ako sa dopracovať ku krásnej postave

Slovenské celebrity

Su milé, krásne, akčné a vyzerajú neskutočne. Tieto známe Slovenky majú nádhernú figúru a telo, ktoré im mnohé ženy závidia. Nám prezradili ich tipy ako sa k sexi postavičke dopracovať.

 

Niki Lowrie

"Priznám sa, že som v živote vyskúšala veľa športov, ktorým som sa aj istú dobu venovala ako napríklad Yoga, Pilates, Box či Crossfit. Takže krivky si udržiavam celoživotným pohybom. Momentálne však mám najnovšiu športovú aktivitu, ktorá je taktiež veľmi efektívna na vzhľad postavy a to lezenie."

Neprehliadnite: Aj keď im mnohí neverili, ich láska naberá každým dňom na sile. Slovenka po boku lámača ženských sŕdc žiari

"Zamilovala som sa do toho adrenalínu koncentrácie odvahy, ale aj dôvery, ktorý ten šport prináša. Nielen človek musí byť na 100% koncentrovaný, musí sa týmpádom naučiť veriť sebe, ale aj osobe dole, ktorá ho istí. Keď už sa dostanem hore, vždy mám obrovskú dávku adrenalínu v sebe, no zároveň viem, že som to dokázala a ten pocit je na nezplatenie."

"Popritom však rada chodím aj do hôr, obľubujem trecking, či dokonca mám za sebou aj svoj prvý registrovaný beh."

Veronika Vágnerová

"Prešla som si už viacerými druhmi športov, dokonca som už aj boxovala. Občas musím povedať, že aj behám, ale nie pre to, aby som schudla, ale je to pre mňa skôr taká očista mentálna. Takže ja naozaj behám veľmi málo kilometrov a skôr možno rýchla chôdza, ale nerobím to úplne pravidelne."

"Čo je pre mňa úplne kľúčové je jóga, mám ju veľmi rada a s obľubou striedam aj druhy jógy. Je aj jóga na zdravý chrbáť, čo vlastne posilňuje celý core a celé aj kostrové svaly okolo chrbtice, keďže ja mám dosť veľké problémy s chrbticou a kombinujem to s takou vinyasou a power jógou, ktorá je zase viac zameraná na posilňovanie v tempe. Pri jóge naozaj zapájate každú časť svojho tela."

"Možno ľudia si pod pojmom jóga predstavujú len meditácie, ale skutočne platí to, že pracujete so svalmi a takto si ich krásne dokážete  posilniť a natiahnuť, takže časom je ten sval krásne dlhý."

Magdaléna Šebestová

"Ďakujem svojej genetike za štíhlosť. Všetko ostatné sa snažím zlepšiť vo fitku. V strave som sa nikdy neobmedzovala, aj keď je pravda, že sladké nemusím a vyprážané takisto."

"Cvičím pravidelne pod dohľadom trénera a ten mi dáva cviky rovnomerne na celé telo. Ako každá žena doma, keď mám čas, tak drepy a výpady dopredu alebo dozadu na zadok a brušáky. To ma niekedy napadne zacvičiť si aj len tak pri pozeraní filmu."

- Najčítanejšie -