Presunúť na hlavný obsah

Drobnosti, ktoré negatívne ovplyvňujú váš vzhľad: Týmto veciam sa v rámci šatníka radšej vyhnite

Móda

Niektoré kúsky by ste mali zo šatníka radšej vyhnechať a treba im skrátka dať zbohom. Pozrite sa spolu s nami, čo rozhodne vášmu vzhľadu neprospieva.

Doplnky sú niečím, čo dokáže skvele podporiť náš look, rozžiariť outfit, ale v niektorých prípadoch dokážu viac uškodiť ako pomôcť. Rovnako to platí aj o kombinovaní rôznych výrazných detailov a štruktúr na oblečení. Všetky vieme, že menej je viac a s pribúdajúcimi rokmi, to platí dvojnásobne. Vždy sa snažte podporiť svoju ženskú stránku a vyzdvihnúť veci, s ktorými ste na sebe spokojné. To je základ.

Crop - top ako problematický kúsok

Crop - top ako súčasť denného outfitu je kapitolou samou o sebe. Áno, na štíhlych ženách vyzerá skvele, no aj tu treba brať do úvahy aj vek. Skrátka v určitom momente sa nám tento kúsok už nehodí aj keby sme mali postavu bohyne.

Inšpirujte sa: Najikonickejšie tenisky, ktoré sa vám zídu v šatníku: Nosili sa pred rokmi a dnes  sú ešte o čosi štýlovejšie

Preto ak po ňom chcete siahnuť, toto všetko berte do úvahy. V opačnom prípade budete vzbudzovať pozornosť, no nie v tom pozitívnom duchu. 

Prekombinovanie detailov

Pokiaľ milujete výrazné doplnky, rozhodne sa zamýšľajte nad tým, že jeden takýto prvok stačí. Keď totiž zvolíte veľkú mašľu a výrazné rukávy, zbytočne vám to v celkovom výsledku pridá na objeme a stratíte jemnosť a ženskosť, ktorú chcete dosiahnuť. 

Detaily, ktoré zavážia

Kombinácia oversize saka, biker shorts a veľkého klobúka je túto sezónu mimoriadne žiadaná. No dobre zvážte, čo si k takémuto outfitu obujete. Ideálne je vyhnúť sa sandálikom.

Mohlo by vás zaujímať: Dokonalý outfit na jesennú svadbu: Viete, po akých kúskoch siahnuť, aby ste nezatienili nevestu?

Vysoké podpätky sú fajn, ale dobré je celkovo looku pridať skôr na ležérnosti. To sa vám podarí len vhodnými topánkami a tým sandáliky rozhodne nie sú.

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe