Presunúť na hlavný obsah

Po narodení bábätka koniec ukážkového vzťahu. Krásna herečka šokovala smutnou správou

Zahraničné celebrity

Krásna herečka si svoje súkromie síce stráži, no napriek tomu fanúšikov informuje o dôležitých udalostiach či už v jej osobnom, alebo kariérnom živote. Smutnú správu potvrdila aj zahraničným médiám.

Už meno krásnej herečky nasvedčuje tomu, že Emma to mala v šoubiznise o čosi ľahšie. Je totiž neterou ikonickej Julie Roberts, slávnej herečky, ktorá sa preslávila najmä filmami Pretty Woman, Druhá alebo prvá či Notting Hill. Napriek tomu, že je Emma dcérou Juliinho brata Erica, je názornou ukážkou toho, že silné gény sa v tejto rodine nezapreli. 

Od útleho veku sa Julia objavovala na televíznych obrazovkách a možno povedať, že tento svet ju lákal už od nepamäti. Hoc nemožno povedať, že je obrovským hereckým esom, ako jej slávna teta, talent nepochybne má - a aj preto sa radí medzi najobľúbenejšie herečky Hollywoodu. Nepochybne k tomu prispieva aj jej krása - a najmä ikonický úsmev, ktorý má s Juliou rovnaký. 

Prečítajte si: Silné gény Julie Roberts. Zdedila ich jej neter, ale aj jej dcéra, ktorú po dlhom čase ukázala

Súkromie si chcela strážiť 

Tým, že Emma vyrastala v slávnom prostredí, uvedomovala si, že si na svoje súkromie musí dávať pozor - ak chce teda žiť aj bežným, normálnym životom. Aj preto svoj vzťah s hudobníkom Garrettom Hedlundom tajila. „Vyrastanie je ťažké. Niekedy mi bolo smutno z toho, že nemôžem mať súkromný moment,'' prezradila magazínu Cosmopolitan. Sociálne siete a každý jej pohyb na nich totiž vyvolávali odozvy, klebety a mylné príbehy, ktoré ovplyvniť nemohla. Napokon však predsa len našla spôsob - a to, čo prežívala s Garrettom, ostávalo v súkromí.

Dvojica spolu začala randiť už v roku 2019 a zdalo sa, že je to od prvého okamihu vážne. Hneď, ako nastala pandémia, totiž spolu oznámili krásnu správu - a to, že sa stanú rodičmi. V decembri 2020 privítali na svet synčeka Rhodesa a zdalo sa, že im k šťastiu nič nechýba. Len pred pár týždňami sa však rozhodli predať svoje honosné sídlo a tým pádom sa objavili špekulácie o tom, že to medzi dvojicou škrípe.

Tak sa napokon aj stalo. Len nedávno totiž obidvaja potvrdili, že ich vzťahu je koniec - a napriek spoločnému synčekovi sa ich cesty rozdeľujú. „Mať spolu bábätko počas pandémie je oveľa ťažšie, než si to obidvaja predstavovali, no snažia sa prísť na spôsob, ako byť čo najlepšími rodičmi,'' prezradil zdroj z okolia páru pre magazín People.

Podľa medializovaných informácií sa k sebe už pár nevráti. „Je to smutné, no obidvaja sa snažia podieľať na výchove,'' dodal zdroj.

Neprehliadnite: Randil s najkrajšou modelkou sveta, aj tak jej bol neverný. Na povrch to vyplávalo až po rokoch

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe