Presunúť na hlavný obsah

Najnovšie parfumy na rok 2022: Nájsť správnu vôňu je ako nájsť samú seba

Krása

Hľadanie toho správneho parfumu je ako hľadanie samej seba. Musí dokonale splynúť podľa charakteru osobnosti nositeľky. Najnovšie vône toto všetko v sebe majú.

Zmyselná, ale aj dravá žena uspieť v tomto svete

Fialová farba Muasaki kombinuje silu červenej a kľud modrej farby. Fialová je zároveň farbou roka 2022. V japonsku symbolizuje urodzenosť, dôstojnosť, kultivovanosť a česť. Vôňa GINZA Eau de Parfum Murasaki od Shiseido v sebe spája silu a modernú ženskosť. Jej nositeľka je zmyselná, avšak dostatočne dravá na to, aby zažiarila v súčasnom svete. Je prepojená s prírodou a mestom súčasne. Mieša prírodné ingrediencie ako je jazmín a pačuli so syntetickými ingredienciami z biologických zdrojov ako je Santalex, ktorý prispieva k akordu santalového dreva. 

Čítajte: Nechty na výslní: Manikúra, ktorá dokonale definuje rok 2022, tomuto buďte verné

Premena v sebavedomú mladú ženu

Žiarivá ovocno-kvetinová vôňa Eau de Toilette Dolce Lily (Dolce & Gabbana Beauty) vyjadruje autentickú osobnosť dievčaťa Dolce a stelesňuje jej vývoj v sebavedomú mladú ženu. Ženu, plnú energie, radosti a hoci je stále niekde na cestách, užíva si a raduje sa z drobností. 
Ružová ľalia je symbolom ženskosti a láskavosti presne tak, ako žena Dolce. Tento kvetinový elixír vône namiešali renomovaní parfuméri Nathalie Cetto a Nisrine Grillie.

Najsúkromnejšie a najosobnejšie aspekty ženskosti

Jantárovo-kvetinová vôňa MUSC NOIR ROSE od Narciso Rodriguez je stelesnením buketu intenzívnej tuberózy, jej slnečnej, žiarivej a krémovej fazety sa snúbi s charakteristickým srdcom pižma a nádychom zvodnej slivky.
„Chcela som vytvoriť rozkvitnú, okvetnú verziu MUSC NOIR, preto som sa rozhodla zvýšiť jemný okvetný lístok ruže a jazmínu o opojný tón tuberózy a zároveň zvýšiť zmyselnosť základných tónov moderným chypre a orientálnym akordom,“ prezradila zákulisie vône, parfumérka Sonia Constant.

 

Mesto zachvátilo nové vzrušenie

Výzva k celonočnej párty pod neónovými svetlami. Experimentálna a natoľko žiadúca, že by to malo byť nezákonné.
Nová kapitola príbehu Black Opium. S BLACK OPIUM EAU DE PARFUM ILLICIT GREEN sa ikonická vôňa posúva ďalej než kedykoľvek predtým, keď získava škandálny neónovo zelený odtieň. V duchu divokej kreativity súčasnej mixológie je charakteristický kvetinový akord kávy Black Opium obohatený o sviežu odvážnu kombináciu iskrivej zelenej mandarínky, sviežeho figového listu a krémových akordov figovej dužiny.

 

Iskra, ktorú žena odhaľuje kamkoľvek príde

Jarná novinka Kate Spade New York Sparkle je zmyselná a posilňujúca vôňa. Oslavuje nový aspekt ženy: jej podmanivosť, sebavedomie a jemnú iskru, ktorú odhaľuje kamkoľvek príde.    

„Chcela som vytvoriť vôňu pripomínajúcu kúzlo svetiel New Yorku a to, ako mesto v noci žiari“, vysvetľuje. „Pamätám si, že keď som pred rokmi bola v New York City, keď zapadalo slnko, popíjala som lahodný nápoj z čiernych ríbezlí, vnímala som pôvab obrovskej kytice pivónií položenej na stole a pretrvávajúcu vôňu vanilkového crème brûlée, ktoré priniesli na neďaleký stôl – všetky tieto vône sa spojili do pôsobivej a nezabudnuteľnej stopy,” spomína parfumérka Louise Turner.

Neprehliadnite: TOP účesy, ktoré by ste mali spoznať pred cestou ku kaderníkovi: Vyskúšajte jeden z nich

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe