Presunúť na hlavný obsah

Najsexi športovci ZOH v Pekingu: Títo muži by sa pokojne uplatnili aj v módnych plátkoch

Zahraničné celebrity

Olympijské hry sú už za dverami a okrem skvelých športových výkonov sa bude pozornosť publika sústrediť aj na niečo iné. Vždy totiž športovci očaria nielen talentom, ale aj perfektným telom.

Jakub Nosek 

V troch rokoch prekonal menigitídu, ktorá mu poškodila sluchový nerv a na jedno ucho prakticky nepočuje. No osud mu to vynahradil inak. Úspešný športovec Jakub Nosek sa v súkromí venuje fyzioterapii, má malú dcéru a rodina je pre neho všetkým.

Prečítajte si: Bella Hadid sa po prvýkrát prihovorila fanúšikom so slzami v očiach. Nie je všetko také, ako sa zdá na Instagrame

Reprezentant Česka v pretekoch na boboch by sa však určite uplatnil aj v modelingovej oblasti.

Michael Frolík

Charizmatický hokejista Michael Frolík je v NHL už legendou a to má len 33 rokov. Momentálne hrá v švajčiarskom Lausanne, kde žije aj s partnerkou Dianou a dvomi dcérkami.

Michael už bol na OH v Soči a určite v českom tíme patrí medzi najskúsenejších a najkrajších členov. 

 

 

Daniel Yule

Švajčiarsky reprezentant Daniel Yule sa môže už v 28 rokoch pochváliť zlatou medailou z Pchjongčchangu. Mnohí o ňom hovoria, že sa lyžami na nohách hádam aj narodil. Svoje prvé preteky absolvoval v 18 - tke a odvtedy sa mu naozaj výborne darí.

Čítajte tiež: Nový miláčik ženského publika. Zo sexi herca nevedia spustiť oči ženy rôznych generácií

Celkovo v kariére ovládol štyri slalomové preteky a jedenásťkrát bol na pódiu medzi najlepšími. No a ženy sú vždy očarené nielen jeho výkonmi, ale aj výzorom.

 

Peter Zuzin 

Medzi slovenskou športovou špičkou, určite vyniká aj Peter Zuzin. Najproduktívnejší hráč a najlepší strelec Zvolena bude mať v tomto smere na OH premiéru a sám sa nové výzvy teší.

"Je to určite túžba každého športovca dostať sa na olympijské hry. Beriem to ako vrchol mojej doterajšej kariéry a zavŕšenie mnohoročnej snahy a úsilia, ktoré som do hokeja vložil."

Okrem toho, že je mimoriadne talentovaný, rozhodne mu nechýba ani sexappeal. Známy športovec je však šťastne zadaný. 

- Najčítanejšie -