Presunúť na hlavný obsah

Mladší, či starší? S týmito mužmi zažijete rozhodne lepší a intenzívnejší sexuálny zážitok

Partnerské vzťahy

O tom, či je lepší sex so starším alebo mladším mužom sa vedú dlhé diskusie. Odborníci však v tomto smere majú úplne jasno.

Sex v každom veku je iný

Hovorí sa, že sex v každom veku je iný. Mení sa nielen jeho frekvencia, ale aj intenzita a prežívanie. A nemajú to tak nastavené len ženy, ale aj muži. Viete, čo môžete očakávať od mladších a čo od starších millencov? 

  • od dvadsiatky do tridsiatky

Faktom je, že mladšie ročníky majú zväčša energie na rozdávanie. Sú experimentálni, zvodní, milujú dobrodružstvá a prirodzene sa to prejaví aj v sexuálnej oblasti. Radi si užívajú bez zábran a nespútanosť je ich druhým menom. Uspokojenie partnerky je pre nich kľúčové, no v určitom smere sú sebeckí.

Prečítajte si: Vodnári a Barani prežijú románik, Váhy odídu z dlhodobého vzťahu: Pre tieto znamenia bude február vo zväzkoch zásadn

Ich rozkoš zostáva na prvom mieste. Chcú sa milovať často a na samotnú kvalitu si pri každom jednom akte až tak nepotrpia. To sa bavíme o milencoch do tridsiatky. Presne takto to definujú odborníci.

  • po tridsiatke

Po tridsiatke ich akosi prirodzene začína baviť sex tak trochu inak. Už ho nepotrebujú každý deň, stačím im párkrát do týždňa. Obvykle už nemajú tendencie sa príliš predvádzať, nikam sa neponáhľajú a intímne chvíle si užívajú naplno na základe prežívania.

Už vedia, čo žena potrebuje, dokážu vyhodnotiť, kedy čo urobiť a kvantitu nahrádza kvalita. V posteli sa vám budú venovať, bude im záležať na vašom prežívani a akt milovania vnímajú inak. Takže čo sa týka prirodzeného záujmu o vás, rozhodne sú v tomto starší muži krok popredu. 

Neprehliadnite: Sexuálna výzva, ktorú by mala žena praktizovať čo najčastejšie: Po tomto vás žiadny muž nevymení

Má podľa Vás vek vplyv na kvalitu sexu?

spolu hlasovalo 552 ľudí